Niemoc na otwarciu, niemoc na zamknięciu (fotogaleria)

Siedleckie koszykarki przegrały 35:54 z akademiczkami z Łodzi.

SMKK przystępowała do meczu po dwóch kolejnych porażkach. Dla łodzianek wyjazd do Siedlec był pierwszym w sezonie.

W pierwszej połowie obie drużyny cierpiały na strzelecką niemoc. SMKK zaczął od celnej trójki Klaudii Rusinek, jednak okazało się, że to były jedyne punkty przez ponad 10 minut. Na półmetku rywalizacji siedlczanki przegrywały 11:19.

Trzecia kwarta zaczęła się od mocnego uderzenia SMKK. Podopieczne Arkadiusza Mazurkiewicza w pięć minut zdobyły więcej punktów niż przez 20 minut pierwszej połowy. Efektem dobrej gry był remis 23:23. Łodzianki przerwały trudny okres i odżyły w końcówce trzeciej ćwiartki. Po pół godzinie gry SMKK przegrywała 27:33. W ostatniej kwarcie siedlczanki znowu dopadła niemoc w ofensywie (osiem punktów w 10 minut). AZS Umed ostatecznie wygrał 54:35.