Siedlecki Start pucharu wart

Drużyna SSON Start Siedlce drugi rok z rzędu wygrała Turniej o Puchar Mazowsza w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych.

19 października w Warszawie odbył się Turniej o Puchar Mazowsza w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych pod Patronatem Prezesa Mazowieckiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. W zawodach indywidualnych i drużynowych (kategorie: drużynowe, wózki, wózki open i open) wzięli udział zawodnicy KSN Start Warszawa, IKS AWF Warszawa, RSSiRON Start Radom, SSON Start Siedlce oraz zawodnicy warszawskich UKS-ów.

Drużyna siedleckiego Startu grająca w składzie: Dariusz Rzewuski, Daniil Ustinov (wózki), Paweł Wojciechowski, Dariusz Ścigany, Patryk Gatner, Piotr Jodełka, Mateusz Gazda, wygrała turniej drugi rok z rzędu!

Klasyfikacja końcowa:
1. SSON Start Siedlce
2. IKS AWF Warszawa
3. KSN Start Warszawa
4. RSSiRON Start Radom

Ponadto nasi zawodnicy bardzo dobrze wypadli także w rozgrywkach indywidualnych. W grupie „open wózki” Dariusz Rzewuski zajął drugie miejsce, ulegając w finale 2:3 Mariuszowi Czerwińskiemu.

W kat. open Dariusz Ścigany triumfował, zaś Rzewuski był czwarty.

W grupie 6-10 stojących Ścigany z Gatnerem zajęli 1 miejsce drużynowo, zaś duet wózkarzy Rzewuski/Ustinow uplasował się na wysokim, jak na rywalizację ze stojącymi, czwartym miejscu.

źródło: własne / SSON Start Siedlce; foto: SSON Start Siedlce