Tenisowe talenty Pogoni w natarciu

Duży sukces odniosła w Wyszogrodzie młoda tenisistka stołowa Pogoni Siedlce, Anna Pacelt.

20 października w Wyszogrodzie zostały zorganizowane drugie zawody Grand Prix Mazowsza Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. W imprezie wzięło udział 86 uczestników z 17 mazowieckich klubów.

Duży sukces w rywalizacji młodziczek odniosła Anna Pacelt. Młoda zawodniczka Pogoni 3:0 odprawiała z kwitkiem rywalki, pokonując kolejne fazy drabinki pucharowej. Dotarła do finału, ale w nim musiała uznać wyższość Patrycji Borowskiej z Returna Piaseczno. Mimo to drugie miejsce siedlczanki jest sporym osiągnięciem.

WYNIKI – młodziczki

W rywalizacji młodzików Radosław Bojar, podobnie jak Pacelt, przechodził przez kolejne fazy turnieju, ale jego dobra passa zakończyła się wcześniej. W ćwierćfinale uległ Dawidowi Budzichowi (GLKS Nadarzyn) i został sklasyfikowany na pozycjach 5-8.
Na miejscach 25-32 uplasował się inny zawodnik Pogoni, Jakub Kryński.