Ósemka wygrała w stolicy

W meczu 6 kolejki II ligi siatkówki kobiet AZS LSW Warszawa przegrał z Ósemką Siedlce 1:3.

Dwie kolejne ligowe porażki z rzędu podrażniły ambicje siatkarek trenera Jarosława Plewińskiego. Po przełamanie złej passy siedlecka Ósemka udała się do Warszawy, gdzie czekał ją mecz z wymagającym przeciwnikiem AZS LSW.

W pierwszym secie spotkania Ósemka zdominowała przeciwniczki, gładko wygrywając do piętnastu. W drugiej partii zawodniczki AZS LSW zrewanżowały się przyjezdnym, tracąc w tym secie tylko trzynaście oczek. Od tej pory mecz należał do Ósemki. Siatkarki z Siedlec wygrały pozostałe dwa sety, co oznacza że po meczu w Warszawie Ósemka dopisała na swoje konto cenne 3 punkty.

PLANY ÓSEMKI

W siódmej serii gier Ósemka pauzuje. Najbliższy mecz siedleckich siatkarek odbędzie się w niedzielę 10 listopada o godzinie 17. Wtedy to w ramach 8 kolejki gier Ósemka zmierzy się u siebie z Łaskovią Łask.

26.10.19, 18:00 –  Warszawa

II liga: AZS LSW Warszawa – Ósemka Siedlce 1:3 (15:25, 25:13, 20:25, 22:25)

Ósemka: 4. Ewa Grzelak, 5. Weronika Brzuzy, 6. Jagoda Michałek, 10. Agata Baranowska, 16. Agata Skrzypek, 17 Agata Skikiewicz i 13. Ewelina Karsztun (libero) oraz 2. Martyna Wierzbicka, 7. Agnieszka Krzymowska, 8. Alicja Więckowska