Judyta Rymarzak przed szansą wywalczenia pasa mistrzowskiego

   
Autor:
Dodano: 2019/11/03 0:04    views 961

21 grudnia Judyta Rymarzak (Gladiator Siedlce) będzie mogła sprawić sobie specjalny prezent na Boże Narodzenie. Tego dnia stanie do walki o międzynarodowy pas mistrzowski organizacji TFL.

21 grudnia w Hali Globus w Lublinie zostanie zorganizowana 19 Gala organizacji Thunderstrike Fight League (TFL). W związku z tym, że odbędzie się w wyjątkowym okresie, otrzymała nazwę “Christmas Time”.

Tego dnia przed życiową szansą wywalczenia międzynarodowego pasa mistrzowskiego organizacji TFL – Thunderstrike Fight League stanie zawodniczka Gladiatora Siedlce, Judyta Rymarzak. Pojedynek odbędzie się w limicie wagowym do 57 kg. Przeciwniczka nie jest jeszcze znana.

Podopieczna trenera Łukasza Grochowskiego w fenomenalnym stylu wygrała trzy walki z rzędu i zyskała prawo walki o najwyższy cel. Pod szyldem TFL pokonała Izabelę Badurek oraz Słowaczkę Kristinę Lindtnerową.

– Walka o tytuł mistrzowski TFL to ukoronowanie mojej całej kariery. Cieszę się że związałam się z federacją TFL i to dla mnie olbrzymie wyróżnienie. Pokonałam kilka czołowych polskich i zagranicznych zawodniczek i myślę, że zasłużyłam na tę walkę. Presja jest podwójna ponieważ 21 grudnia poznamy pierwszą i historyczną mistrzynię TFL. Liczę na wsparcie i głośny doping w Lublinie – mówi Judyta Rymarzak.

źródło: własne / TFL; foto: TFL
Sponsorzy

Patronat medialny