Siedleckie Biegi Niepodległości – zapowiedź

   
Autor:
Dodano: 2019/11/06 6:44    views 902

Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki zaprasza do udziału w Ulicznych Biegach w 101 Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Zawody zostaną rozegrane 11 listopada w centrum miasta.

Regulamin Ulicznych Biegów w 101 Rocznicę Odzyskania Niepodległości

Siedlce, dnia 11 listopada 2019 r.

1. Organizator: Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki – 08-110 Siedlce, ul. Świętojańska 4

2. Patronat: Prezydent Miasta Siedlce, Podlaski Społeczny Komitet Obchodów Świąt Narodowych w Siedlcach

3. Cel imprezy: Uczczenie 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości oraz popularyzacja biegów ulicznych wśród mieszkańców miasta

4. Termin i miejsce: 11 listopada, początek biegów godz. 13.00, start i meta na ul. Pułaskiego przy Urzędzie Miasta Siedlce.

5. Kategorie: szkoły podstawowe i szkoły średnie.

Do punktacji drużynowej szkół będą brane wyniki w każdej kat. wiekowej oddzielnie dla dziewcząt i chłopców. Rozgrywana będzie także kategoria OPEN kobiet i mężczyzn, a także sztafeta rodzinna (3 osoby w tym przynajmniej 1 rodzic i 1 kobieta).

6. Konkurencje: Biegi indywidualne:

13:00SP dziewczęta (kl. 1-3) start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego i ul. Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta – dystans 600m.

13:05SP chłopcy (kl. 1-3) start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego i ul. Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 600m.

13:10SP dziewczęta (kl. 4-6) start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 600m.

13:15SP chłopcy (kl. 4-6) start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 1000m.

13:20SP. dziewczęta (kl. 7-8) start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 1000m.

13:30SP. chłopcy (kl. 7-8) start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 1000m.

13:40Szkoły średnie: dziewczęta start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 1000m.

13:50 Szkoły Specjalne: start ul. Pułaskiego/ jedno okr. do ul. Kilińskiego.

13:55 – Szkoły średnie: chłopcy start ul. Pułaskiego (dwa okrążenia od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 2000m.

14:05Sztafeta rodzinna start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego  i ul. Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 3 x 600m.

14:20Bieg OPEN kobiet start ul. Pułaskiego (trzy okrążenia od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 3000m.

14:25 – Bieg OPEN mężczyzn – start ul. Pułaskiego (pięć okrążeń od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 5000m.

14:30 – Bieg nordic walking – kobiety, mężczyźni – dystans 3 km.

7. Nagrody: Dyplomy i statuetki za zajęcie miejsc: 1,2,3 w każdej kategorii wiekowej, koszulki dla zawodników/miejsca 1-20/, nagrody rzeczowe za zajęcie miejsc 1,2,3 w kategorii OPEN, puchary i dyplomy za zajęcie miejsc 1,2,3 w klasyfikacji drużynowej szkół (oddzielnie dziewczęta i chłopcy), puchary i dyplomy za zajęcie miejsc 1,2,3 w klasyfikacji sztafety rodzinnej.

8. Zgłoszenia: od godz. 12:00 w biurze zawodów (Urząd Miasta Siedlce).

 

źródło: własne / SOZLA; foto: Kamil Sulej
Sponsorzy

Patronat medialny