Grała siedlecka młodzież #11

   
Autor:
Dodano: 2019/11/07 16:04    views 361
Grała siedlecka młodzież 11

W miniony weekend drużyny młodzieżowe siedleckich klubów rozegrały kolejne mecze ligowe.

Liga okręgowa U-16 (trener Daniel Baj)

Wektra Zbuczyn – Pogoń Siedlce 0:5 (0:3)

Bramki: Mateusz Mędza 30, 32, Adam Lewkowski 35, Szymon Mucha 50, Konrad Łęczycki 82

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – Drukarz Warszawa 2:2 (2:1)

Bramki: Oliwier Kryszczuk 18, 30 – Hubert Suska 27, Kamil Kołecki 46

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – Junior Radom 8:2 (1:1)

Bramki: Alan Rybak 34, 49, 67, Michał Deniszewski 52, Bartosz Kaliniak 64, Szymon Kwaśniewski 74, Mateusz Pszczel 76, 78 – Dawid Konopka 39, 44

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-14 (trener Piotr Kaliszuk)

Tajfun Jartypory – SEMP Pogoń Siedlce 2:4 (0:4)

Bramki: Bartosz Gałązka 67, 79 – Jakub Bondarczuk 5, 31, Patryk Klimek 37, 39

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-14 (trener Krzysztof Cabaj)

Czarni Węgrów – Pogoń II Siedlce 0:1 (0:1)

Bramka: Bartosz Kryński 32

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Jan Półtorak)

Wicher Sadowne – Pogoń Siedlce 1:5 (1:1)

Bramki: Dawid Kalata 27 – Eryk Płudowski 14, Dominik Klewek 37, Kamil Krasuski 51, Patryk Soczewka 54, Alan Sulej 56

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trener Andrzej Cabaj (Pogoń II), Radosław Liczewski (SEMP Pogoń))

SEMP Pogoń Siedlce – Iskra Kotuń 1:0 (1:0)

Bramka: Dawid Rycielski 2

Olimp Stok Lacki – Pogoń II Siedlce 0:2 (0:0)

Bramki: Mikołaj Chomiczewski 32, 41

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Przemysław Anusiewicz)

SEMP Pogoń Siedlce – Czarni Węgrów 3:0 (1:0)

Bramki: Gabriel Kasprowicz 12, Sebastian Kapitan 31, Mateusz Jurzyk 38

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel (Pogoń), Dariusz Enihowt (Masovia))

Pogoń Siedlce – Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki 1:1 (1:0)

Bramki: Tomasz Lemka 30 – Jakub Kublik 53

Masovia Siedlce – Promnik Gończyce 0:5

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-12 (trener Piotr Korbel)

Błękitni Stoczek – Pogoń II Siedlce 2:2 (2:0)

Bramki: Wojciech Rusiniak 21, Wojciech Oniśk 25 – Oliwier Klewek 44, Krystian Jankowski 56

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trener Tomasz Zieliński (Pogoń), Damian Guzek (SEMP Pogoń II), Dariusz Enihowt (Masovia))

SEMP Pogoń II Siedlce – Błękitni Stoczek 20:3

Masovia Siedlce – Pogoń Siedlce 4:5

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trenerzy Damian Guzek (SEMP Pogoń), Dariusz Enihowt (Masovia II))

SEMP Pogoń Siedlce – Naprzód Skórzec 15:1 (8:0)

Bramki: Dominik Dąbrowski 2, 18, Filip Urbanek 5, 23, Kornel Olszewski 17, Adam Klementowicz 21, 22, 27, 35, 37, 41, Damian Gryczka 33, 34, 52, Marcel Łukaszuk 42 – Bartosz Zając 58

Masovia II Siedlce – Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki 4:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Damian Soszyński)

Activum Sports Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 5:10 (4:1)

Bramki: Filip Fatyga 5, 6, 12, 24, 50 – Kacper Giernicki 21, 40, Kamil Pałka 34, 56, Krzysztof Dziewulak 43, 49, Szymon Borychowski 46, 52, Alan Krupa 54, 59

Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn 7:0 (3:0)

Bramki: Filip Strzyżewski 5, 26, Antoni Żak 17, 39, 46, Szymon Borychowski 51, Maksymilian Artych 56

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trenerzy Maciej Tomaszewski (SEMP Pogoń), Daniel Miler (Masovia))

Kosovia Kosów Lacki – SEMP Pogoń Siedlce 5:4 (2:3)

Bramki: Bartłomiej Bielarski 16, 32, Miłosz Kurowicki 18, 46, Patryk Grabowski 35 – Bartosz Marciniak 2, Filip Żochowski 5, Michał Klementowicz 18, 50

AP Sokołów Podlaski – Masovia Siedlce 17:5 (9:3)

Bramki: Kajetan Jenerałek 3, 25, 26, 31, 37, Adrian Chodowiec 4, 49, Franciszek Seroczyński 5, 8, 23, 40, 56, 57, Marcin Leśko 11, 28, Igor Wojewódzki 34, Michał Kalata 48 – Michał Mizeracki 14, 29, 58, Piotr Batorski 27, Kacper Kocoń 54

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Damian Soszyński)

Pogoń Siedlce – Szóstka Mińsk Mazowiecki 6:3

Płomień Dębe Wielkie – Pogoń Siedlce 5:8

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-10 (trener Kamil Wolski (Pogoń II))

Olimp Stok Lacki – SEMP Pogoń II Siedlce 7:5

Wektra Zbuczyn – Pogoń II Siedlce 2:6 (1:3)

Bramki: Aleksander Szcześniak 30, Aleksander Krupski 41 – Mateusz Kamiński 5, 8, 20, 35, Kamil Karpowicz 46, Wiktor Rosa 59

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-9 (trener Artur Chajewski)

AP Sokołów Podlaski – Masovia Siedlce 5:4 (2:2)

Bramki: Hubert Kwiek 17, Ksawery Strąk 25, Marcin Leśko 38, Kacper Nowakowski 44, 55 – Jan Jakubiec 3, Szymon Strzaliński 28, 46, Tymoteusz Swider 50

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

źródło: własne / Łączy Nas Piłka; foto: Kamil Sulej





Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz




Sponsorzy

Patronat medialny