Przełamanie potrzebne jak tlen. Kolejny mecz KPS w Siedlcach

   
Autor:
Dodano: 2019/11/08 16:29    views 513

BBTS Bielsko-Biała będzie rywalem KPS Siedlce w dziewiątej kolejce I ligi. Podopieczni Mateusza Grabdy wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Trudno w to uwierzyć, jednak KPS Siedlce nadal czeka na premierowe zwycięstwo w tym sezonie. Ekipa z Mazowsza doznała ośmiu porażek z rzędu w I lidze oraz jednej w Pucharze Polski. Z dorobkiem jednego punktu zamyka tabelę na zapleczu PlusLigi.

– Na pewno te porażki nam nie pomagają. To ciężki czas, ale każdy z nas jest świadomy tego, w jakim jesteśmy miejscu. Jednak nie poddajemy się i z meczu na mecz pokazujemy, że nie brakuje nam woli walki i ambicji – podkreśla Sebastian Adamczyk dla Krispol1liga.

W sobotę rywalem KPS Siedlce będzie BBTS Bielsko-Biała, w którym w poprzednim sezonie występowali: Wiktor Nowak, Sebastian Adamczyk oraz Mikołaj Sawicki.

BBTS przed sezonem stworzył nowy zespół, który miał walczyć o czołowe lokaty w rozgrywkach. Bielszczanie są na fali. Wygrali dwa ostatnie ligowe mecze oraz spotkanie 1 rundy Pucharu Polski. W zespole występuje kilku zawodników z przeszłością w ekstraklasie: Sergii Kapelus czy Michał Żuk.

Początek meczu w sobotę o godz. 18:00.

 

źródło: własne, foto: Janusz Mazurek
Sponsorzy

Patronat medialny