Słabe zakończenie rundy. Ostatni mecz bez punktów (fotogaleria)

Słabe zakończenie rundy. Ostatni mecz bez punktów

Pogoń II Siedlce uległa w meczu kończącym rundę jesienną w IV lidze Koronie Ostrołęka 0:1.

Wyjściowy skład rezerw Pogoni składał się wyłącznie z młodzieżowców. Wśród nich znaleźli się także zawodnicy z kadry II-ligowca.

Mecz był wyrównany, a gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Po kwadransie zaatakowała Pogoń za sprawą uderzenia Daniela Łukaszczyka, po którym piłka przeleciała obok bramki. Kolejną okazję dla siedlczan stworzył Artur Balicki, lecz dobrze w bramce spisał się bramkarz gości Maciej Kowalski. W drugiej części spotkania lepsze okazje zaczęli mieć także niżej notowani goście. W 51 minucie groźnie główkował Piotr Ludwiczak, ale strzał obronił Albert Posiadała. Siedlecki golkiper skapitulował w 64 minucie. Mateusz Turek wpadł z piłką w pole karne i dał swojemu zespołowi prowadzenie. Pogoń mogła wyrównać, jednak zabrakło z jej strony skuteczności.

PLANY POGONI II

Spotkanie z Koroną było ostatnim meczem rezerw w tym roku. Rundę wiosenną siedlczanie rozpoczną w weekend 14-15 marca, domowym meczem ze Świtem Staroźreby.

17.11.19, 16:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

IV liga: Pogoń II Siedlce – Korona Ostrołęka 0:1 (0:0)

Bramka: Mateusz Turek 64

Pogoń II: 1. Albert Posiadała – 19. Maciej Litwiński, 8. Igor Łęczycki, 6. Przemysław Misiak, 14. Michał Markiewicz – 11. Daniel Łukaszczyk (60, 23. Mateusz Wszoła), 28. Norbert Wojtuszek (74, 7. Michał Filipek), 21. Patryk Kostyk (86, 99. Mateusz Karczmarski), 18. Sebastian Bober, 13. Sebastian Barej – 55. Artur Balicki (60, 17. Bartosz Kryszczuk)

Korona: 71. Maciej Kowalski – 22. Piotr Karczewski, 3. Dariusz Jastrzębski, 77. Mateusz Dasiak, 15. Michał Borkowski – 17. Sebastian Kwaczreliszwili (74, 21. Filip Kiernozek), 8. Artur Trzaska, 10. Rafał Zalewski (90+3, 11. Marcin Buchalski), 9. Radosław Krzewski (37, 14. Michał Tarnowski), 16. Piotr Ludwiczak (81, 47. Damian Mingielewicz) – 80. Mateusz Turek (77, 19. Bartosz Siurnicki)

Żółta kartka: Michał Borkowski 58

Sędzia: Jakub Lewandowski (Warszawa)