Lider był za mocny

Basket Siedlce przegrał 58:97 z UKS Trójka Żyrardów.

Siedlczanie przystępowali do starcia z liderem podbudowani domowym zwycięstwem z AZS Politechnika Warszawska, a zarazem osłabieni brakiem Kacpra Wakulińskiego oraz Sławomira Wasilewskiego.

Od pierwszej minuty zarysowała się przewaga trójki. Koszykarze z Żyrardowa – jak przystało na lidera rozgrywek – dobrze prezentowali się w każdym aspekcie koszykarskiego rzemiosła. Jedynie pierwsza kwarta była wyrównana. W pozostałych, tak jak i w całym meczu, górą był UKS Trójka.

PLANY BASKETU

W niedzielę 1 grudnia Basket zagra na wyjeździe z Hutnikiem Warszawa.

23.11.19, 18:30 – Żyrardów

III liga: UKS Trójka Żyrardów – UKS Basket Siedlce 97:58 (17:17, 21:7, 24:17, 35:17)

Basket: 15. Dawid Kołodziński 20, 7. Jakub Zawadzki 9, 4. Rafał Sobiło 8, 12. Wojciech Kołodziejak 6, 8. Bartłomiej Ożarek 6, 6. Mateusz Bal 5, 13. Dawid Olszewski 2, 10. Tomasz Wróbel 2, 11. Rafał Chojecki, 9. Tomasz Gustołek, 14. Jan Lipiński, 5. Wiktor Śnitko