Poważna kontuzja Bartosza Wiktoruka

   
Autor:
Dodano: 2019/12/02 19:43    views 1651

W ostatnim meczu w 2019 roku Bartosz Wiktoruk doznał poważnej kontuzji. Piłkarz Pogoni ma złamany obojczyk.

Pogoń w ostatniej kolejce II ligi rozgrywanej w 2019 roku nieoczekiwanie przegrała z ostatnią w tabeli Legionovią Legionowo 1:2. W meczu tym już w 7 minucie boisko z powodu kontuzji opuścić musiał Bartosz Wikotruk. 20-letni piłkarz nieszczęśliwie upadł na murawę i jak się okazało, zawodnik biało-niebieskich złamał obojczyk. Taki uraz spowoduje pauzę w treningach u Wiktoruka, która potrwa około dwóch miesięcy.

Wiktoruk w tym sezonie jest kluczowym piłkarzem Pogoni. Młodzieżowiec ten zagrał w 19 ligowych meczach, a jedyny raz gdy nie wystąpił, spowodowane było to pauzą za nadmiar żółtych kartek. Teraz Wiktoruk mimo kontuzji nie straci ligowych spotkań, gdyż właśnie rozpoczęła się zimowa przerwa, która trwa trzy miesiące.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Kita
Gość
Kita
6 miesięcy 29 dni temu

A on sam rozważa rychłe odejście z klubu a po tym co ostatnio pokazywał to może i dobrze pogubił się chłopak te jego kółka i straty trochę już wszystkim nerwów popsuło

Maro
Gość
Maro
6 miesięcy 28 dni temu

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Jesteś potrzebny drużynie.

kura3
Gość
kura3
6 miesięcy 28 dni temu

Złamany obojczyk nie pozwoli zawodnikowi na wcześniejszy niż po około trzech miesiącach powrót do treningów z pełnym obciążeniem . Nie ma co się oszukiwać do pełnej dyspozycji nie wróci wcześniej niż w kwietniu. Oby.

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny