Komplet punktów z Krótką (fotogaleria)

W meczu trzynastej kolejki II ligi siatkówki kobiet Ósemka Siedlce pokonała u siebie Krótką Mysiadło 3:1.

Ósemka Siedlce mierzyła się z Krótką Mysiadło w drugiej kolejce. Wówczas lepsze okazały się podopieczne Jarosława Plewińskiego, które wygrały na wyjeździe 3:1. Faworytem rewanżu w Siedlcach były siatkarki Ósemki, dla których zwycięstwo za trzy punkty oznaczać mogło przesunięcie na czoło grupy pościgowej, starającej się nawiązać w tabeli kontakt z najlepszą ligową trójką zespołów.

Mocno rozpoczęty pierwszy set pokazał, że to Ósemka będzie dyktowała warunki w tym pojedynku. Najwięcej emocji było w drugim secie, którego na przewagi wygrali goście z Mysiadła. Podrażnione siedlczanki nie mogły sobie już w tym spotkaniu pozwolić na potknięcie. Krótka starała się postawić gospodarzom w czwartym secie, jednak zdeterminowane siatkarki Ósemki postawiły kropkę nad „i”, zwyciężając cały mecz 3:1 – dzięki czemu zespół dopisał sobie w ligowej tabeli niezwykle ważne trzy punkty.