Trzej muszkieterowie poprowadzili do zwycięstwa (fotogaleria)

UKS Basket Siedlce wygrał 64:55 z MUKS Piaseczno.

Siedlczanie mieli chrapkę na rewanż za porażkę 66:83 w pierwszej rundzie.

Basket poprowadzili do zwycięstwa tytułowi „trzej muszkieterowie”: Dawid Kołodziński, Bartłomiej Ożarek oraz grający trener Rafał Sobiło. Wspomniany tercet zdobył łącznie 48 punktów. Mecz miał wyrównany przebieg, choć to SKK schodził na przerwę przy prowadzeniu 36:30.

Na początku czwartej kwarty na tablicy pojawił się wynik 53:53. Końcówka należała jednak do siedlczan, którzy wygrali 64:55. W przekroju całego meczu koszykarze Sobiły zaliczyli aż dziewięć trójek. Skuteczność z dystansu znalazła przełożenie w ostatecznym rezultacie.