Nowy rok, te same cele. KPS Siedlce zagra w Kluczborku

   
Autor:
Dodano: 2020/01/03 16:24    views 545

Mickiewicz Kluczbork będzie rywalem KPS Siedlce w szesnastej kolejce I ligi. Podopieczni Mateusza Grabdy chcą podtrzymać dobrą passę zwycięstw.

Sezon 2019/20 rozpoczął się dla KPS Siedlce od kilku porażek z rzędu. W ostatnich tygodniach siedlczanie ustabilizowali jednak formę na równym i wysokim poziomie. W tym czasie pokonali MCKiS Jaworzno (3:0), Chrobry Głogów (3:1), Gwardię Wrocław (3:0) czy SMS PZPS Spała (3:1). To pozwoliło im awansować na 11 miejsce w tabeli (16 punktów) oraz zniwelować sporą stratę do dziewiątego miejsca w tabeli (ZAKSA Strzelce Opolskie – 21 punktów).

– Cały czas powtarzałem chłopakom, że my w końcu odpalimy. Wierzyłem w nich z całego serca, każdą porażkę brałem na siebie, bo taka jest rola trenera. Graliśmy słabo, ale usprawiedliwiałem chłopaków. Liczyłem, że praca, którą wykonywaliśmy, przyniesie skutek. Pod koniec pierwszej rundy wygraliśmy kilka spotkań – powiedział trener Mateusz Grabda.

Siedlczanie 2020 rok rozpoczną od wyjazdowego spotkania z Mickiewiczem Kluczbork. Sobotni rywal KPS zajmuje obecnie ósme miejsce w lidze (25 punktów). W pierwszym meczu obu drużyn zdecydowanie lepszy okazał się Mickiewicz, który gładko wygrał w Siedlcach 3:0. To idealna okazja do rewanżu.

Początek meczu Mickiewicz Kluczbork – KPS Siedlce w sobotę o godz. 18:00.

Pozostałe mecze 16 kolejki:

AZS AGH Kraków –  Gwardia Wrocław
Chrobry Głogów – MCKiS Jaworzno
LUK Politechnika Lublin – BBTS Bielsko-Biała
Mickiewicz Kluczbork – KPS Siedlce
SMS PZPS I Spała – APP Krispol Września
Stal Nysa – Lechia Tomaszów Mazowiecki
ZAKSA Strzelce Opolskie –  Norwid Częstochowa

 

 

źródło: własne/siatka.org, foto: Maciej Sztajnert

 
Sponsorzy

Patronat medialny