Zmarł Adam Kleszcz

   
Autor:
Dodano: 2020/01/22 11:55    views 8031
Zmarł Adam Kleszcz

21 stycznia 2020 roku w wieku 43 lat zmarł przewodniczący Komisji Sędziowskiej Delegatury Mazowieckiego ZPN w Siedlcach Adam Kleszcz.

Adam Kleszcz był sędzią rzeczywistym od 1993 roku. W organizacji sędziowskiej, oprócz wykonywania obowiązków sędziego piłkarskiego, piastował różne funkcje w strukturach Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Siedlcach i Kolegium Sędziów Mazowieckiego ZPN. Sędziował spotkania na szczeblu III ligi. Od 2000 roku, ze względu na stan zdrowia „zawiesza” gwizdek i zostaje obserwatorem sędziowskim szczebla okręgowego, a później mazowieckiego.

Aktywnie uczestniczył w życiu piłkarskim jako działacz OZPN Siedlce w wydziałach sędziowskim, dyscypliny i bezpieczeństwa. Od 2004 roku był członkiem Wydziału Sędziowskiego OZPN, a od 2012 roku jako przewodniczący WS, został członkiem Zarządu Kolegium Sędziów MZPN.

Za swoją aktywną działalność został odznaczony w 2012 roku Złotą Odznaką OZPN Siedlce. W 2019 roku został uhonorowany przez Polski Związek Piłki Nożnej tytułem „Sędziego Zasłużonego”.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.

 

źródło: Delegatura MZPN w Siedlcach; foto: Kamil Sulej

Sponsorzy

Patronat medialny