Kickbokserskie sukcesy reprezentantów TKKF

   
Autor:
Dodano: 2020/01/23 0:41    views 602

18 stycznia Mińsk Mazowiecki nawiedziło spore grono kickbokserów, by wziąć udział w Grand Prix Polski. Byli tam także przedstawiciele TKKF Siedlce.

18 stycznia w podwarszawskim Mińsku Mazowieckim zorganizowano zawody Grand Prix Polski w kickboxingu. W imprezie brali udział kickbokserzy w wieku seniora, juniora, kadeta starszego i kadeta młodszego. Uczestnicy rywalizowali w kilku formułach: K-1, kick light, light contact, pointfighting i na pałki piankowe.

Do Mińska wybrała się także reprezentacja TKKF Siedlce, która nie zawiodła oczekiwań. Podopieczni Andrzeja Garbaczewskiego walczyli tylko w formule kick light. Ich występ był udany, bowiem wrócili do Siedlec z siedmioma medalami.

W kat. 94 kg seniorów triumfował Adrian Świnarski pokonując w finale swego kolegę klubowego Bartłomieja Jackowskiego. Drugi w kat. 89 kg seniorów była Erwin Kłusek. Na trzecich miejscach zawody kończyli: Łukasz Gołębiowski (kat. 94 kg, seniorzy), Mateusz Ambroziak (kat. 74 kg, seniorzy), Aleksandra Oknińska (kat. 60 kg, juniorzy) oraz Damian Woźny (kat. 63 kg, kadeci starsi).

Na podium nie udało się stanąć innym zawodnikom TKKF, którzy zajmowali następujące lokaty:
5. Mateusz Gołębiowski (kat. +94 kg, seniorzy)
5. Hubert Śledź (kat. 69 kg, seniorzy)
6. Sławomir Okrzejski (kat. 84 kg, seniorzy)
8. Karol Pióro (kat. 84 kg, seniorzy)

 

źródło: własne / pzkickboxing.pl; foto: organizatorzy
Sponsorzy

Patronat medialny