BBTS chce rewanżu. Faworyt na drodze KPS Siedlce

   
Autor:
Dodano: 2020/02/14 15:42    views 332

BBTS Bielsko-Biała będzie rywalem KPS Siedlce w 22 kolejce I ligi. Podopieczni Mateusza Grabdy w pierwszym meczu obu drużyn sprawili wielką niespodziankę.

Siedlczanie pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odnieśli właśnie z BBTS. Faworyzowana drużyna z Bielska-Białej nie miała żadnych szans w Siedlcach i gładko przegrała 0:3. Od tego momentu podopieczni Mateusza Grabdy zaczęli grać zdecydowanie lepszą siatkówkę.

Zawodnicy z Siedlec pojadą do Bielska-Białej opromienieni ważnym zwycięstwem nad Lechią Tomaszów Mazowiecki (3:2). Dzięki wygranej, KPS ma cztery punkty przewagi nad miejscem zagrożonym spadkiem z I ligi.

– Nie zasługujemy na to, aby spaść z ligi. Mamy cztery punkty przewagi nad Chrobrym Głogów. Musimy w każdym meczu walczyć o swoje. Nie mamy patrzeć na przeciwników, tylko na siebie. Mam nadzieję, że rundę zasadniczą zakończymy na bezpiecznym miejscu i do ostatnich meczów będziemy mogli podejść na luzie – podkreślał trener Mateusz Grabda.

Bielszczanie zrobią wszystko, aby w sobotę zrewanżować się KPS.  Obecnie BBTS z dorobkiem 41 punktów jest wiceliderem I ligi. Drużyna z Siedlec zajmuje natomiast 11 miejsce. Początek meczu w sobotę o godz. 17:00.

 

źródło: własne, foto: Maciej Sztajnert
Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny