O Pogoni za zamkniętymi drzwiami

   
Autor:
Dodano: 2020/02/19 7:59    views 4012

Wysłannik Sławomira Kielbusa, chętnego na zainwestowanie w Pogoń, gościł w Siedlcach.

W rolę przedstawiciela wcielił się Rafał Maletka. W 2014 roku objął on funkcję dyrektora sportowego Piastovii Piastów. W przeszłości był czynnym piłkarzem kilku klubów na Mazowszu. W życiu pozapiłkarskim jest właścicielem firmy King Party, organizującej imprezy okolicznościowe.

Zanim doszło do spotkań obie strony (miasto-inwestor) komunikowały się za pomocą poczty elektronicznej. Dotarliśmy do jednego z maili, którego treść pozostawimy każdemu do oceny:

W nawiązaniu do informacji w mailu z 15 listopada pragnę sprostować, że zawarty w nim wymóg pozyskania dwóch zawodników jako warunku powrotu do rozmów w sprawie przejęcia MKP dotyczy ich pozyskania przez klub, a nie władze miasta. Jednocześnie dalej podtrzymuję prośbę spotkania przedstawiciela pana Sławomira Kielbusa.

W innym piśmie polonus zobowiązał się do zainwestowania 200 tysięcy złotych w nowych zawodników. Pod warunkiem przelania na konto klubu identycznej kwoty. Z pewnego źródła udało nam się ustalić, że trener Bartosz Tarachulski już szuka napastnika, który będzie pobierał około 2500 euro miesięcznie.

Jak przebiegły spotkania? Wiadomo, że nie poprawiły sytuacji Pogoni. W pierwszym brał udział prezydent Andrzej Sitnik oraz Maletka, zaś w drugim uczestniczyli radni i zarząd. Sternik miasta przypomniał zgromadzonym o trudnej sytuacji finansowej miasta, a co ważniejsze miał odpowiedzieć, że w tym momencie nie widzi szansy na wsparcie Pogoni.

Maletka przybliżył osobę Kleibusa, który ma udziały w kilku spółkach. Z jego relacji można było odnieść wrażenie, że inwestor to poważna i majętna osoba. W internecie nie sposób jednak o nim znaleźć ani słowa, a w dzisiejszych czasach to niezwykle dziwne.

Zamieszanie wokół Pogoni nie gaśnie, choć do ligi zostało 10 dni. Wiele wskazuje na to, że przed nami ostatnia runda na szczeblu centralnym w Siedlcach. Niektórym w to graj…

 

źródło i foto: własne

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
JkL
Gość
JkL
4 miesięcy 16 dni temu

” Sternik miasta przypomniał zgromadzonym o trudnej sytuacji finansowej miasta, a co ważniejsze miał odpowiedzieć, że w tym momencie nie widzi szansy na wsparcie Pogoni”

Dziękujemy Panie Sitnik. I nie zapomnimy Panu tego, oj nie….

Tom
Gość
Tom
4 miesięcy 16 dni temu

Może takiego sternika trzeba na taczce wywieśc.

Maro
Gość
Maro
4 miesięcy 16 dni temu

Panie Silnik wydaje mi się że to pana pierwsza i ostatnia kadencja .
Kibiców i sympatyków piłki nożnej jest w Siedlcach bardzo dużo , a to był też pański elektorat.Żałuje głosu podanego na grabarza piłki w Siedlcach.

Vira
Gość
Vira
4 miesięcy 16 dni temu

Krzysiek Jakubik jest napewno dumny z takiego teścia….Pierwsza i ostatnia kadencja bankowo.

kur a3
Gość
kur a3
4 miesięcy 16 dni temu

Zostaw Krzyśka w spokoju. Czy on jest w tym wszystkim stroną ? Czy jest dumny czy nie to jego prywatna sprawa. Zastanów się czy z Ciebie są dumni wszyscy którzy powinni tacy być .

Aro
Gość
Aro
4 miesięcy 16 dni temu

Głosowałem na Pana Sitnika.
Przepraszam z całego serca wszystkich kibiców za to ,najważniejsze aby wyciągać wnioski z błedów a nie w błędach tkwić.
Prezydentem się bywa i będzie to tylko 4 letni epizod w życiu tego Pana.

SitnikOUT
Gość
SitnikOUT
4 miesięcy 16 dni temu

To było wiadome, p.sitnik to chce dojść tylko do władzy, żeby zrobić sobie swoje prywatne miasto !!! Będę spłacał długi poprzedników, czyimi kosztem? Mieszkańców i sportowców !!! Widać jak mydlił oczy każdemu, dosłownie każdemu!!! Gdzie jest p.sitnik, żeby można było z nim porozmawiać !!! Tak przed wyborami to się pchał do ludzi, dosłownie wchodził im w “d..e” a teraz chce zniszczyć sport w Siedlcach – Mówimy “NIE” Farbowanym lisom

KKK
Gość
KKK
4 miesięcy 16 dni temu

Czy prawdą jest, że Sitnik totalnie zlał Maletkę? Czy prawdą jest że Pan Maletka ze spotkania z nim wyszedł zniesmaczony i zażenowany? Bo jeśli to prawda, to pięknie się pan prezydent zachował. Jak prawdziwy gentleman, jak przystało na prezydenta, jak mąż stanu, jak prawdziwy dostojnik i wybitny junak.

wwl
Gość
wwl
4 miesięcy 16 dni temu

Tak to prawda. Sitnik zlewa wszystkich a co dopiero jeśli chodzi o tą sprawę to wyjątkowo ją zlewa

elo
Gość
elo
4 miesięcy 16 dni temu

chciało się zrobić na złość partii polityczne PiS to się zrobiło prezydentem człowieka bez kompetencji i predyspozycji i miastu hamulec ręczny na każdym obszarze. szkoda

Siedlczanin
Gość
Siedlczanin
4 miesięcy 16 dni temu

Mamy co mamy najgorsze w tym wszystkim jest to że mamy całą kadencję w plecy począwszy od inwestycji a kończąc na sporcie..
Musimy sie zmobilizować na wybory i podziękować temu bucowi 😠😠😠😠

wwl
Gość
wwl
4 miesięcy 15 dni temu

Kibice i sympatycy siedleckiej Pogoni. Jutro w godzinach 12.00 – 14.00 na sali sportowej przy Samochodówce odbędą się finały turnieju Sokolik 2020 dla dzieci z roczników 2005 – 2010. Medale i nagrody będzie wręczał “wasz” prezydent Sitnik. Możecie przyjść i wyrazić swoje niezadowolenie z jego decyzji dotyczącej finansowania naszego klubu. Ktoś chętny, czy stara zasada. Kozak w necie piz.a w świecie. Działajcie może to coś da

wuwuzele
Gość
wuwuzele
4 miesięcy 15 dni temu

Kibicki Pogoni będą?

emkape
Gość
emkape
4 miesięcy 14 dni temu

wwl – namawiając ludzi na zepsucie dzieciakom imprezy, świadczy że sam jesteś …..Takie rzeczy robi się pod ratuszem.

wwl
Gość
wwl
4 miesięcy 14 dni temu

Nie zachęcam do psucia imprezy dzieciakom, lecz do wyrażenia niezadowolenia poprzez przybycie kibiców żeby Sitnik wiedział że zależy nam na piłce na poziomie II ligi.

Lolipop
Gość
Lolipop
4 miesięcy 14 dni temu

Robić zbiórkę na Pogoń

Obiektywny
Gość
Obiektywny
4 miesięcy 12 dni temu

To ile uzbieraliście już? Będzie awans do ekstraklasy?

Obiektywny
Gość
Obiektywny
4 miesięcy 13 dni temu
Siedlce to miasto prowincjonalne bez przemysłu i bez większych dochodów. Żadnego miasta tej wielkości nie stać na dłuższe utrzymywanie zespołu piłkarskiego nawet na tym poziomie rozgrywek. Potrzebny jest sponsor. Prawdziwy sponsor. Nie taki co da 200 tys. jak miasto da drugie tyle. Taka kwota to nic nie daje. Tu są potrzebne miliony w skali roku. Problem w tym, że takowego sponsora nie ma i nie będzie. Takich miast jak Siedlce jest setki i żadne z nich nie ma sponsora, a właściwie osoby, która chciałaby stracić pieniądze bo żaden zespół piłkarski w Polsce nie dał nikomu zarobić. Miasto ma dużo innych… Czytaj więcej »
wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny