Bieg “Grzmią pod Stoczkiem armaty” miał swój jubileusz

   
Autor:
Dodano: 2020/02/20 21:03    views 915

15 lutego w Stoczku Łukowskim odbył się XX Ogólnopolski Bieg “Grzmią pod Stoczkiem armaty”. W zawodach nie zabrakło siedlczan.

Bieg główny na dystansie 10 km ukończyło 213 zawodników, a pierwszą „trójkę” utworzyli: Paweł Młodzikowski z Adamowa, Kamil Młynarz z Łęcznowoli i Jacek Chruściel z Międzyrzeca Podlaskiego.

Najlepszym biegaczem z siedleckiego klubu został Krzysztof Cabaj (Yulo Run Team Siedlce), który był siódmy w kat. open, a drugi w kat. M40-49. Dziewiąte miejsce zajął Paweł Janiak (Triathlon Siedlce Club). Najlepszą siedlczanką okazała się Agnieszka Biernacka (82 w kat. open).
Trzecie lokaty w swoich kategoriach wiekowych zajmowali: Henryka Siwik w kat. K50+ oraz Mirosław Kuźma w kat. M60+ (oboje z Siedlec).

W marszu nordic walking zostało sklasyfikowanych 46 uczestników. Wysokie czwarte miejsce zajął Dariusz Borkowski, który był także drugi w kat. M50+. Najlepszą siedlczanką okazała się Jolanta Zapałowska (Slow Jogging Siedlce) – dziewiąta w kat. open i pierwsza w kat. K50+. Drugą kobietą na mecie była Ewa Sobiczewska – jedenasta w kat. open i pierwsza w kat. K36-49. Drugie miejsce w kat. K36-49 zajęła Ewa Rejowska (obie NoWi Siedlce).
Poza tym na trzecich pozycjach w swoich kategoriach wiekowych plasowały się: Karolina Soćko w kat. do 35 lat (I LO w Siedlcach) oraz Zofia Zacharczuk (NoWi) w kat. K50+.

Szymon Marciniak z Siedlec wygrał bieg chłopców ze szkół podstawowych klas V-VI na 400 m.

FOTOGALERIA

WYNIKI XX OGÓLNOPOLSKIEGO BIEGU – GRZMIĄ POD STOCZKIEM ARMATY – BIEG GŁÓWNY NA 10 KM

BIEG GŁÓWNY – PODZIAŁ NA KATEGORIE WIEKOWE

WYNIKI XX OGÓLNOPOLSKIEGO BIEGU – GRZMIĄ POD STOCZKIEM ARMATY – NORDIC WALKING NA 5 KM

NORDIC WALKING – PODZIAŁ NA KATEGORIE WIEKOWE

KOMUNIKAT – BIEGI DZIECI I MŁODZIEŻY

 

źródło: własne / stoczek-lukowski.pl; foto: stoczek-lukowski.pl
Sponsorzy

Patronat medialny