Stracone prowadzenie, trenerska szczerość i transfery w tle. Echa po meczu ze Zniczem

   
Autor:
Dodano: 2020/03/02 7:52    views 1746

Pogoń na początek drugoligowej wiosny przegrała ze Zniczem Pruszków 1:2. Jakie są echa tego pojedynku?

STRACONE PROWADZENIE

Pogoń po raz dziewiąty w tym sezonie jako pierwsza w meczu strzeliła gola. Biało-niebiescy dopiero po raz drugi zakończyli takie starcie bez punktów. Taka sytuacja, jak w Pruszkowie, miała miejsce także w przegranym spotkaniu 3:4 z Górnikiem Łęczna. W pozostałych siedmiu przypadkach Pogoniści zgarniali komplet puntków.

TRENERSKA SZCZEROŚĆ

Na pomeczowej konferencji tradycyjnie głoś zabrali trenerzy obu drużyn, czyli Bartosz Tarachulski oraz Piotr Mosór. Opiekun Znicza przyznał, że Pogoń była zespołem lepszym oraz powiedział, że jego ekipa zagrała najgorsze spotkanie od kiedy jest on szkoleniowcem.

Konferencja prasowa po meczu Znicz Pruszków – Pogoń Siedlce.

Opublikowany przez SportSiedlce.pl Niedziela, 1 marca 2020

TRANSFERY W TLE

Pogoń, mimo że runda już się rozpoczęła, nadal szuka kolejnych wzmocnień. W nadchodzącym tygodniu do zespołu dołączyć mogą kolejni nowi zawodnicy, a jednym z nich najprawdopodobniej będzie Bartłomiej Urbański. 21-letni środkowy pomocnik wystąpił w sobotnim sparingu rezerw, a w niedzielę z wysokości trybun obejrzał spotkanie Znicz – Pogoń.

ZNANE TWARZE

Na trybunach w Pruszkowie zameldowała się spora grupa siedleckich kibiców, ale można było też dostrzec kilka osób, które w przeszłości związane były z Pogonią. Mecz ze stadionu oglądali m.in. były dyrektor sportowy siedlczan Piotr Kosiorowski czy eks-Pogonista, a obecnie zawodnik Legionovii Legionowo Michał Bajdur.

NOWY KAPITAN

W meczu ze Zniczem po raz pierwszy w roli kapitana zespół na murawę wyprowadził młodzieżowiec Oskar Repka.

Sponsorzy

Patronat medialny