Kickbokserski sprawdzian Wojska Polskiego i Służb Mundurowych zdany „na piątkę”

Od 6 do 8 marca w Krynicy-Zdroju odbyły się zawody Pucharu Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu. Przedstawiciele 18 Dywizji Zmechanizowanej im. gen. broni Tadeusza Buka oraz Gladiatora Siedlce zdobyli 12 medali.

W dniach 6-8 marca w Krynicy-Zdroju przeprowadzono zawody Pucharu Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych. W imprezie uczestniczyło prawie 200 kickboxerów z 48 klubów. Byli wśród nich reprezentanci Gladiatora Siedlce oraz 18 Dywizji Zmechanizowanej stacjonującej w naszym mieście.

Złoty medal wśród seniorów w kat. K1 Rules (86 kg) wywalczył przedstawiciel Gladiatora Siedlce – Mateusz Pasiak.

Najlepsi z 18 Dywizji Zmechanizowanej w swoich kategoriach wagowych okazali się: Kamil Lamczyk (K1 Rules, senior, 81 kg), Roger Garbaczewski (K1 Rules, senior, 75 kg), Dawid Kotara (K1 Rules, senior, 63,5 kg), Piotr Piotrowski (kick-light, weteran, +94 kg), Dawid Surmiak (kick-light, senior, 89 kg) oraz Piotr Czosnyka (kick-light, weteran, 84 kg).

Srebrne medale z Krynicy przywieźli: Maciej Garbaczewski (kick-light, senior, +94 kg) i Sylwester Błędowski (K1 Rules, senior, 67 kg).

Ostatni z wyżej wymienionych wywalczył także brąz w kat. kick-light seniorów (69 kg). Na najniższym stopniu podium stanęli również: Oskar Kapitałowski (K1 Rules, senior, 71 kg) i Mateusz Borowczyk (kick-light, senior, 94 kg).

W klasyfikacji klubów znakomite drugie miejsce zajęła 18 Dywizja Zmechanizowana.

źródło: własne / pzkickboxing.pl; foto: 18 Dywizja Zmechanizowana (FB)