Pogoniści bez treningów. Co dalej z inwestorem?

   
Autor:
Dodano: 2020/03/17 13:07    views 1478

Rozgrywki II ligi zostały zawieszone do końca marca. Kluby i zawodnicy zastanawiają się, jak poradzić sobie z taką sytuacją, a co więcej w Pogoni pojawia się pytanie co dalej z potencjalnym inwestorem.

Rozgrywki II ligi najwcześniej do gry wrócą w pierwszy weekend kwietnia, jednak ten scenariusz wydaje się mało prawdopodobny. O możliwych rozwiązaniach zaistniałej sytuacji pisaliśmy tutaj.

Jak z zaistniałą sytuacją radzą sobie piłkarze i sztaby szkoleniowe? Na razie treningi zostały zawieszone. W Siedlcach wszystkie obiekty pozostają zamknięte. Trener Bartosz Tarachulski dał zawodnikom indywidualne rozpiski do końca tygodnia i zawodnicy muszą je realizować we własnym zakresie. W niedzielę zostaną podjęte kolejne decyzje, jednak mało prawdopodobna wydaje się możliwość powrotu do treningów na boisku. Przedłużająca się przerwa z pewnością źle wpłynie na formę zawodników, którzy po okresie przygotowawczym teraz powinni dochodzić do pełni dyspozycji.

W wielu klubach pojawia się także pytanie, co dalej z płynnością finansową klubu. Zainteresowany zainwestowaniem w Pogoń Sławomir Kiełbus mieszka w USA i oczywiście w najbliższym czasie nie będzie mógł przylecieć do Polski. Spotkanie z nim miało odbyć się w najbliższy poniedziałek i jak informował już klub, nie dojdzie ono do skutku. Z naszych informacji wynika, że na razie plany potencjalnego inwestora nie ulegają zmianie i zechce on przylecieć do Polski w najbliższym możliwym terminie, jednak panująca epidemia może przedłużać się i wpłynąć na wiele różnych aspektów związanych także z gospodarką. W związku z tym na razie nie wiadomo, jak będzie wyglądała przyszłość siedleckiego klubu.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Rodzic MKP
Gość
Rodzic MKP
3 miesięcy 15 dni temu
Czy ktoś może powiedzieć dlaczego są znowu podwyżki w Akademii że 100 zł na 120 zł od marca. We wrześniu wzrosło z 80 zł do 100 zł. Z tego co mi wiadomo za obiekty klub nie płaci, trenerzy cały czas zarabiają tyle samo a nikt z klubu nie jest w stanie nic wyjaśnić. Czy rodzice Akademii mają opłacać wynagrodzenia seniorów? Stroje kupujemy za swoje, nawet za nadruki z herbem Pogoni i miasta trzeba samemu zapłacić. Sponsorzy Akademii zastanawiają się dlaczego nie ma ich logo na koszulkach, a my rodzice niewiemy ile na co sponsor dał te pieniądze bo dzieci z… Czytaj więcej »
Obiektywny
Gość
Obiektywny
3 miesięcy 10 dni temu

Zaraz będzie prawomocna dyskwalifilacja za.doping. potem walkowery, strefa spadkowa i spadek, bo sezonu raczej nie dokończą. Inwestor musiałby być szalonym fantaykiem, żeby inwestować. Tym bardziej, że miasto w obecnej sytuacji nie dołoży nic.

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny