Kwiecień bez piłki. Kolejne decyzje PZPN

   
Autor:
Dodano: 2020/03/20 13:55    views 870
Kadra Polski U-15 piłkarek w Siedlcach

Rozgrywki występujące pod egidą PZPN zostały zawieszone do 26 kwietnia 2020.

Komunikat PZPN

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.
O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu.

źródło: PZPN

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
marionetka
Gość
marionetka
3 miesięcy 16 dni temu

Kiedy lenie z Polady wydadzą jakieś oświadczenie? Już 4 miesiąc idzie…

Obiektywny
Gość
Obiektywny
3 miesięcy 14 dni temu

Na co liczysz? Po ich decyzji będzie weryfikacja wyników i walkowery za mecze, w których grali dopingowicze. Niektóre kluby już wystąpiły o walkowera. W ich wyniku Pogoń będzie w strefie spadkowej. Sezon raczej nie będzie dokończony więc jest spadek.

KKK
Gość
KKK
3 miesięcy 15 dni temu

Nie martw się Poladą, tylko tym czy będziemy grać w II lidze. Po sraczce z koronawirusem podejrzewam, że miasto złamanego grosza na sport nie da jak kasa będzie pusta a u ludzi bieda.

Dżony Brawo
Gość
Dżony Brawo
3 miesięcy 15 dni temu

Chińczycy niech płaco. Wymyślili i rozprzestrzenili francę. Niech płaco!

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny