Koniec dyskwalifikacji. Artur Balicki wrócił do treningów

   
Autor:
Dodano: 2020/05/07 10:27    views 921

W tym tygodniu do treningów wróciła drużyna Pogoni Siedlce. Wśród trenujących zawodników jest Artur Balicki, który odbył już karę dyskwalifikacji.

Pogoń w tym tygodniu wróciła do treningów. Piłkarze trenują w czteroosobowych grupach, a zostali oni podzieleni na podstawie pozycji, na których występują. Wśród trenujących jest Artur Balicki, który 15 kwietnia zakończył karę dyskwalifikacji.  Oznacza to, że Balicki w czasie swojej kary stracił tylko dwa mecze (ze Zniczem Pruszków oraz Garbarnią Kraków) i powinien być do dyspozycji trenera Bartosza Tarachulskiego na planowane między 30 maja a 6 czerwca wznowienie rozgrywek II ligi.

Treningi Pogoni trwają, a już w piątek 8 maja rano w siedzibie kluby mają odbyć się testy na obecność koronawirusa. Badania przejdą wszyscy zawodnicy, sztab szkoleniowy oraz pozostałe osoby wpisane na listę i będące pod nadzorem sanitarnym.

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
:))))))
Gość
:))))))
3 miesięcy 3 dni temu

Tak naprawdę to była zaplanowana akcja – DP doskonale wiedział, że koronawirus storpeduje rozgrywki piłkarskie, dlatego nie wahał się ryzykować dyskwalifikacjami dla zawodników. I w ten sposób piłkarze odbyli zawieszenie nie czując tego tak, jak w normalnych warunkach by odczuli.

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny