Powtórka z rozrywki, trafione zmiany i premierowy gol. Echa po meczu z Błękitnymi

   
Autor:
Dodano: 2020/06/22 7:50    views 967

W niedzielne popołudnie Pogoń wygrała w Stargardzie z Błękitnymi 3:2. Jakie są echa tego pojedynku?

POWTÓRKA Z ROZRYWKI

Pogoń w Stargardzie ograła Błękitnych 3:2. Był to drugi taki sam rezultatem między tymi drużynami. W rundzie jesiennej w Siedlcach spotkanie zakończyło się takim samym wynikiem, również korzystnym dla siedlczan.

TRAFIONE ZMIANY

W porównaniu do wyjściowego składu z meczu z Górnikiem Polkowice trener Bartosz Tarachulski na starcie z Błękitnymi dokonał pięciu zmian i jak się okazało były one trafione. Cała piątka zawodników, która wskoczyła do składu, czyli Tomasz Wełna, Piotr Marciniec, Marcin Kozłowski I, Kamil Walków oraz Norbert Wojtuszek miała udział przy zdobywanych bramkach. Najefektywniejszy był Walków, który zanotował dwie asysty.

PREMIEROWY GOL

W 80 minucie do siatki trafił Eryk Więdłocha i zapewnił Pogoni komplet punktów. Dla 23-letniego skrzydłowego był to premierowy gol w siedleckich barwach, a ogólnie czwarte trafienie w sezonie, gdyż trzykrotnie trafiał on do siatki w rundzie jesiennej w barwach Legionovii Legionowo.

STARZY ZNAJOMI

Mimo, że Stargard i Siedlce dzieli ponad 600 kilometrów, to w obu ekipach są piłkarze z przeszłością w Pogoni, czy w Błękitnych. U siedlczan wystąpił Damian Mosiejko, który do klubu z województwa mazowieckiego trafił ze Stargardu, natomiast w meczowej kadrze Błękitnych było trzech ekspogonistów – Mateusz Bochnak, Jakub Szrek oraz Dawid Polkowski.

 

źródło: własne





Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz




Sponsorzy

Patronat medialny