Byli gracze KPS Siedlce mają nowe kluby. Duży awans Sebastiana Adamczyka

   
Autor:
Dodano: 2020/06/24 10:17    views 336

Sebastian Adamczyk jest kolejnym byłym zawodnikiem KPS, który zagra w PlusLidze. W I lidze zostanie natomiast Wiktor Nowak.

Mimo trudnego sezonu dla KPS Siedlce, wielu zawodników pod okiem trenera Mateusza Grabdy wypromowało się i trafiło do PlusLigi. Wcześniej informowaliśmy, że nowe zespoły znaleźli Mikołaj Sawicki (PGE Skra Bełchatów) oraz Szymon Biniek (Jastrzębski Wegiel).

W ekstraklasie zagra także Sebastian Adamczyk, będzie w składzie PGE Skry Bełchatów. – Na pewno czuję duże podekscytowanie, bo wracam do Bełchatowa, czyli miasta, w którym się urodziłem, wychowałem i w którym stawiałem pierwsze siatkarskie kroki. Mam nadzieję, że wybrałem dobrą drogę, a teraz ciężką pracą postaram się udowodnić trenerowi, że zasługiwałem na tę szansę – mówi Adamczyk.

Na I-ligowych parkietach zagra z kolei Wiktor Nowak, który w poprzednim sezonie wystąpił w 25 meczach dla KPS Siedlce. Jego nowym klubem będzie beniaminek Avia Świdnik.

– Zgrały się moje cele z celami klubu i trenera. Oferta Avii była najkonkretniejsza. Wszystko było jasne i klarowne – wizja klubu, ambicje i jaki jest na mnie pomysł – powiedział nowy zawodnik Avii.

 

źródło: Avia Świdnik/PGE Skra Bełchatów, foto: Maciej Sztajnert
Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny