Triumf Olgi Niedziałek we Włocławku

   
Autor:
Dodano: 2020/06/28 0:47    views 461

27 czerwca we Włocławku odbył się lekkoatletyczny 2 Puchar Kujaw. W zawodach udanie zaprezentowała się chodziarka WLKS Siedlce-Nowe Iganie, Olga Niedziałek.

Pierwszy weekend wakacji przyniósł wiele imprez lekkoatletycznych. Po kilku miesięcznej przerwie związanej z pandemią koronawirusa, sportowcy, w tym lekkoatleci, w końcu mogli sprawdzić swoją dyspozycję na tle innych rywali.

27 czerwca Włocławek był jednym z miast, w którym przedstawiciele królowej sportu przystąpili do walki. Oprócz konkurencji biegowych (od 100 m do 5000 m), była konfrontacja miotaczy kulą oraz rywalizacja w chodzie sportowym. W tej ostatniej brała udział Olga Niedziałek. Reprezentantka WLKS Siedlce-Nowe Iganie startując na dystansie 3000 m, okazała się najlepsza. Dotarła do mety w czasie 13.26,42. Drugą na mecie, Patrycję Oller z Nadwiślanina Chełmno wyprzedziła o ponad 2,5 minuty.

Co ciekawe, na koniec wakacji Włocławek będzie gościł najlepszych lekkoatletów w naszym kraju. W dniach 28-30 sierpnia w stolicy Kujaw zostaną rozegrane 96. PZLA Mistrzostwa Polski seniorów.

 

źródło: własne / PLZA; foto: aheartynomad.com
Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny