wtorek, 19 marca 2024r.

Na remis z Bizonem. Przygotowania do nowego sezonu wznowione (fotogaleria)

Na remis z Bizonem. Przygotowania do nowego sezonu wznowione

Podopieczni Damiana Guzka zremisowali w meczu sparingowym z beniaminkiem IV ligi lubelskiej – Bizonem Jeleniec 3:3.

W barwach Pogoni zaprezentowali się nowi testowani: 24-letni napastnik Dorian Buczek (TSV Bützow 1952) oraz 18-letni skrzydłowy Krystian Mikołajewski (kiedyś juniorzy Pogoni).

Pierwsza odsłona przebiegała pod dyktando drużyny Bizona. Już w 6 minucie gry goście objęli prowadzenie dobitce strzału z rzutu wolnego. W końcówce pierwszej połowy było już 2:0 dla Bizona, a do siatki z kilku metrów trafił Karol Borkowski. Po zmianie stron gra się wyrównała. W 61 minucie Bartosz Kryszczuk dośrodkował do Mikołajewskiego, który minął obrońcę i zdobył kontaktowego gola. Kilka minut później Bizon ponownie zdobył gola po zamieszaniu w polu karnym i trafieniu Jakuba Bulaka. W 68 minucie Pogoniści ponownie trafili do siatki za sprawą Igora Łęczyckiego. W końcówce meczu Cezary Bujalski zagrał do Mikołajewskiego, który wyrównał stan meczu.

PLANY POGONI II

Kolejny sparing Pogoń II Siedlce rozegra w czwartek 9 lipca o 18:00 z V-ligową Wektrą Zbuczyn. Zaplanowany na środę 8 lipca sparing z Naprzodem Skórzec nie odbędzie się.

04.07.20, 12:35 – Siedlce (stadion ARMS)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Bizon Jeleniec 3:3 (0:2)

Bramki: Krystian Mikołajewski 61, 87, Igor Łęczycki 68 – zawodnik testowany 6, Karol Borkowski 44, Jakub Bulak 64

Pogoń II: (skład wyjściowy + rezerwowi) Tymoteusz Grochowski, Sebastian Wasilczyk – Dominik Krupa, Dawid Ardej, Przemysław Misiak, Maciej Litwiński, Przemysław Rodak, Dorian Buczek, Dawid Płudowski, Jakub Grzebieliszewski, Dawid Nojszewski, Igor Łęczycki, Karol Wszoła, Krystian Mikołajewski, Cezary Bujalski, Maciej Gawinkowski, Bartosz Kryszczuk, Dawid Klupś, Kacper Skwierczyński

Bizon: (skład wyjściowy + rezerwowi) Włodzimierz Lisiewicz – Jakub Bulak, Kacper Kania, Rafał Goławski, Kamil Bogucki, Kacper Lipiński, Arkadiusz Osiak, Piotr Madejski, Łukasz Samociuk, Michał Botwina, Karol Borkowski, Dawid Rosłoń, Marcin Rybka, Sławomir Grzela, Arkadiusz Piotrowski, Jakub Dołęga, Przemysław Kucharzak

Sędzia: Damian Śliwiński (Siedlce)

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej