W regionie: Polonez płaci frycowe w okręgówce (fotogaleria)

W regionie Polonez płaci frycowe w okręgówce fotogaleria

W meczu 3 kolejki siedleckiej ligi okręgowej Polonez Mordy przegrał na własnym boisku z Orłem Unin 3:4.

Spotkanie ku zaskoczeniu kibiców lepiej rozpoczęli gospodarze wychodząc na dwubramkowe prowadzenie. Najpierw Marcin Izdebski minął bramkarza gości Daniela Fica i zdobył pierwszego gola w meczu. Kilkanaście minut później strzelec pierwszej bramki obsłużył Sebastiana Waszczuka, który uderzeniem przy dalszym słupku podwyższył prowadzenie. Pięć minut później Orzeł zdobył kontaktowego gola, a piłkę do siatki z bliskiej odległości skierował Denis Dobrowolski. Tuż przed przerwą padł wyrównujący gol. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska do bramki rywala trafił Kamil Michalczyk.

Po zmianie stron znów Polonez zdobył gola. Paweł Klewek przymierzył z 12 metrów i piłka znalazła się w siatce. Gdy wydawało się, że beniaminek zgarnie komplet punktów, w końcówce doświadczona drużyna z Unina przechyliła szalę na swoją korzyść. O końcowym rezultacie zadecydowali rezerwowi Cezary Jakubaszek i Szymon Styś, którzy zdobyli dwa gole w końcówce meczu i zapewnili swojemu zespołowi trzy punkty.

W Polonezie zagrali byli piłkarze Pogoni Siedlce: Mateusz Jarkowski, Paweł Klewek, Jacek Kozaczyński, Hubert Lubelski, Miłosz Lubelski i Krystian Pazdyka.

W następnej kolejce Orzeł zmierzy się na własnym boisku z Miedzanką Miedzna (15 sierpnia, 10:00), zaś Polonez zagra w Skórcu z Naprzodem (16 sierpnia, 17:00).

12.08.20, 17:00 – Mordy

Liga okręgowa: Polonez Mordy – Orzeł Unin 3:4 (2:2)

Bramki: Marcin Izdebski 14, Sebastian Waszczuk 31, Paweł Klewek 75 – Denis Dobrowolski 36, Kamil Michalczyk 44, Cezary Jakubaszek 89, Szymon Styś 90+

Polonez: 1. Jacek Kozaczyński – 8. Karol Karpiniuk, 5. Ariel Mysłowski, 6. Tomasz Lada, 16. Damian Karpiniuk (46, 14. Krystian Pazdyka) – 24. Sebastian Waszczuk, 21. Kamil Księżopolski (53, 7. Paweł Klewek), 11. Miłosz Lubelski (90+, 23. Paweł Stępień), 18. Mateusz Jarkowski, 20. Hubert Lubelski (63, 15. Dawid Kobyliński) – 12. Marcin Izdebski (89, 4. Michał Majchrzak)

Orzeł: 22. Daniel Fic – 3. Mateusz Matysiak, 7. Kamil Michalczyk (78, 19. Szymon Styś), 10. Damian Matysiak, 11. Denis Dobrowolski, 14. Dominik Jarek, 18. Rafał Krzyśpiak (79, 5. Mateusz Mikulski), 20. Hubert Osiak, 29. Szymon Żaczek, 77. Tomasz Gora, 99. Damian Szczęśniak (88, 16. Cezary Jakubaszek)

Żółte kartki: Karol Karpiniuk 76, Krystian Pazdyka 81 – Tomasz Gora 24, Damian Szczęśniak 40

Sędzia: Arkadiusz Pazdyka (Siedlce)