czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Co się dobrze zaczyna, to się źle kończy (fotogaleria)

Rezerwy Pogoni wróciły do gry po dwutygodniowej nieplanowanej przerwie. Siedlczanie przegrali 1:4 z Mszczonowianką Mszczonów.

Wspomniana na wstępie przerwa Pogoni II była spowodowana zagrożeniem epidemicznym. Trenerzy rezerw trafili na kwarantannę, ponieważ mieli kontakt z zakażonym członkiem sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny. Damian Guzka na ławce zastąpił więc Bartosz Tarachulski.

Pogoniści nie mogli sobie wyobrazić lepszego początku. Już w trzeciej minucie celną główką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego popisał się Przemysław Misiak. Po pół godzinie gry dogodnej sytuacji na zdobycie drugiego gola nie wykorzystał Mateusz Wszoła, który przy uderzenie z boku pola karnego przesadził z siłą. W międzyczasie z kilkoma ofensywnymi wypadami wyszła Mszczonowianka. Jedna z oskrzydlających akcji zakończyła się powodzeniem, a w rolę egzekutora wcielił się Konrad Szkopiński. Do przerwy było 1:1.

W 54 minucie Mszczonowianka objęła prowadzenie. Sposób na pokonanie Sebastiana Wasilczyka znalazł Piotr Cudny. Od tego momentu goście z Mszczonowa uzyskali zdecydowaną przewagę. Udokumentowali ją dwoma trafieniami – Macieja Naleja oraz Cudnego z rzutu karnego. Pogoń II po porażce 1:4 nadal pozostaje bez punktów.

PLANY POGONI II

W środę 26 sierpnia o 16:30 Pogoń zagra na wyjeździe z Wichrem Sadowne. Mecz odbędzie się w ramach 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski.

22.08.20, 17:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

IV liga: Pogoń II Siedlce – Mszczonowianka Mszczonów 1:4 (1:1)

Bramki: Przemysław Misiak 3 – Konrad Szkopiński 40, Piotr Cudny 54, 73 k, Maciej Nalej 71

Pogoń II: 1. Sebastian Wasilczyk – 77. Dawid Klupś (75, 20. Robert Jóźwiuk), 8. Przemysław Misiak, 14. Maciej Litwiński, 27. Igor Łęczycki – 21. Mateusz Wszoła, 31. Maciej Gawinkowski (46, 67. Sebastian Bober), 11. Karol Wszoła (64, 7. Jakub Grzebieliszewski), 22. Dawid Płudowski – 16. Dawid Nojszewski, 70. Krystian Mikołajewski (46, 18. Cezary Bujalski)

Mszczonowianka: 1. Daniel Leszczyński (75, 12. Juliusz Szkoprowicz) – 5. Ignacy Ogłoziński, 18. Tony Chukwuemeka, 3. Wojciech Gorczyca, 24. Daniel Cichocki – 19. Michał Janik (75, 2. Kacper Ostrowski), 9. Sebastian Janik, 8. Konrad Szkopiński (16. Paweł Michalski), 6. Piotr Cudny (82. Michał Żółtowski) – 11. Damian Pociech (46, 27. Maciej Nalej), 10. Kamil Kucharski (46, 20. Piotr Wójcik)

Żółte kartki: Dawid Nojszewski 60, Przemysław Misiak 72, Robert Jóźwiuk 84, Sebastian Wasilczyk 88

Sędzia: Jakub Sypniewski (Warszawa)