Skończyli przed siódmą. Pogoń II w ćwierćfinale (fotogaleria)

Skończyli przed siódmą. Pogoń II w ćwierćfinale

Rezerwy Pogoni w meczu II rundy okręgowego Pucharu Polski pokonały Wicher Sadowne 6:0. Mecz trwał jedynie 45 minut.

Mecz rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu ulewy, która przeszła nad boiskiem w Sadownem.

Spotkanie od początku przebiegało pod dyktando Pogonistów. Już w 3 minucie siedlczanie objęli prowadzenie po skutecznie wyegzekwowanym rzucie karnym przez Macieja Litwińskiego, za faul na Dawidzie Nojszewskim. Pięć minut później Litwiński podwyższył na 2:0. Kolejne bramki zdobywali Mateusz Wszoła (dwie), Nojszewski i Litwiński, który skompletował hattricka.

Druga połowa nie doszła do skutku. Oficjalnym powodem zakończenia meczu był brak opieki medycznej.

LOSOWANIE ĆWIERĆFINAŁÓW

Losowanie kolejnej rundy odbędzie się w czwartek 27 sierpnia w siedzibie Delegatury MZPN w Siedlach.

PLANY POGONI II

Pogoń II kolejne spotkanie rozegra w ramach IV ligi. W sobotę 29 sierpnia o 17:00 w Sokołowie Podlaskim podopieczni Damiana Guzka zagrają z miejscowym Podlasiem.

26.08.20, 17:30 – Sadowne

PP MZPN Siedlce: Wicher Sadowne – Pogoń II Siedlce 0:6

Grano 45 minut.

Bramki: Maciej Litwiński 3 (k), 8, 40, Mateusz Wszoła 23, 45, Dawid Nojszewski 37

Wicher: 1. Tomasz Małetka – 4. Paweł Wycech, 2. Maciej Szymanik (41, 5. Konrad Telak), 14. Jakub Zyśk, 9. Dawid Bełczyński – 17. Hubert Małkiński, 3. Szymon Wycech, 11. Przemysław Dzieciątko, 22. Mariusz Uziębło, 16. Wojciech Piotrowski – 7. Tomasz Kowalczyk

Pogoń II: 1. Sebastian Wasilczyk – 14. Maciej Litwiński, 29. Dawid Ardej, 7. Igor Łęczycki, 8. Przemysław Misiak – 21. Mateusz Wszoła, 23. Przemysław Rodak, 11. Karol Wszoła, 19. Cezary Bujalski, 9. Dawid Płudowski – 18. Dawid Nojszewski

Żółta kartka: Tomasz Małetka 3

Sędzia: Rafał Kaim (Siedlce)