Upragniony komplet punktów (fotogaleria)

Upragniony komplet punktów

Rezerwy siedleckiej Pogoni pokonały Radomiaka II Radom 3:0. Było to pierwsze ligowe zwycięstwo biało-niebieskich w tym sezonie.

W spotkaniu z Radomiakiem II trener Damian Guzek mógł skorzystać z Sebastiana KrawczykaKrystiana MikołajewskiegoDawida Nojszewskiego i Alberta Posiadały z kadry II-ligowca.

Początek spotkania był wyrównany, jednak z biegiem czasu to Pogoniści przejmowali inicjatywę. Drużyna gości praktycznie w całym spotkaniu nie zagroziła bramce strzeżonej przez Posiadałę. W 33 minucie Pogoń wyszła na prowadzenie. Cezary Bujalski po rajdzie lewą stroną dograł w pole bramkowe do Sebastiana Bobera i było 1:0. Na kolejne gole kibice musieli poczekać do drugiej odsłony spotkania. W 58 minucie Przemysław Rodak wypuścił Krawczyka prawą stroną, ten zszedł do środka i uderzył przy dalszym słupku podwyższając prowadzenie. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Krawczyk dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, tam najwyżej wyskoczył Rodak i głową ustalił wynik spotkania na 3:0.

LICZBA MECZU

6 – tyle ligowych kolejek siedlczanie czekali na pierwsze zwycięstwo

PLANY POGONI II

Kolejne spotkanie rezerwy Pogoni rozegrają w sobotę 12 września o 15:00 w Trąbkach z Hutnikiem Huta Czechy.

06.09.20, 11:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

IV liga: Pogoń II Siedlce – Radomiak II Radom 3:0 (1:0)

Bramki: Sebastian Bober 33, Sebastian Krawczyk 58, Przemysław Rodak 90

Pogoń II: 1. Albert Posiadała – 5. Sebastian Krawczyk, 18. Dawid Ardej, 27. Igor Łęczycki, 8. Przemysław Misiak – 21. Mateusz Wszoła (75, 77. Jakub Grzebieliszewski), 17. Przemysław Rodak, 23. Dawid Nojszewski, 67. Sebastian Bober (80, 31. Maciej Gawinkowski), 11. Karol Wszoła (67, 16. Dawid Płudowski) – 7. Cezary Bujalski (44, 10. Krystian Mikołajewski)

Radomiak II: 1. Wiktor Koptas – 25. Dominik Łyko, 70. Patryk Wołczyński, 38. Maciej Klimas, 77. Oskar Markiewicz – 48. Piotr Osiej (46, 11.  Hubert Białogłowicz), 14. Patryk Figarski (80, 3. Jakub Dukielski), 10. Kacper Lament (69, 8. Michał Dorożyński), 17. Jakub Prawda (62, 16. Tomasz Kozłowski), 19. Patryk Skuza (62, 90. Kacper Pankowski) – 9. Jakub Podsiadło

Żółte kartki: Igor Łęczycki 47, Dawid Ardej 56

Sędzia: Michał Borkowski (Warszawa)