Sparingowa porażka z Turem (fotogaleria)

UKS Basket Siedlce przegrał 55:97 w meczu sparingowym z II-ligowym Turem Bielsk Podlaski.

W kadrze Tura znaleźli się byli zawodnicy SKK Siedlce – Rafał Król, Paweł Lewandowski oraz Aaron Weres. Już od pierwszych minut koszykarze II-ligowca udowodnili, że nie zamierzają grać na pół gwizdka. Siedlczanie robili co mogli, ale siła Tura była niezaprzeczalna. Do przerwy było 48:19 dla drużyny z Podlasia.

W trzeciej kwarcie Tur nadal przeważał i powiększył swoją przewagę do 30 punktów. Ostatnia odsłona meczu zakończyła się remisem. Tur wygrał 97:55 w Siedlcach.

W sobotę UKS Basket Siedlce zorganizuje pożegnalny mecz dla Mateusza Bala, który zdecydował się zakończyć karierę. Początek wydarzenia o 17:00.

09.09.20, 20:00 – Siedlce (hala ARMS)

Sparing: UKS Basket Siedlce – Tur Bielsk Podlaskie 55:97 (12:29, 7:19, 18:31, 18:18)