Grała siedlecka młodzież #15

   
Autor:
Dodano: 2020/09/10 12:04    views 752

Drużyny młodzieżowe siedleckich klubów rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-18 (trener Paweł Trojecki)

Pogoń Siedlce – WBS Warszawa 2:0 (2:0)

Bramki: Aleksander Waśko 7, Dawid Klupś 39

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – LKS Chlebnia 1:1 (0:0)

Bramki: Tomasz Wiewiórka 63 – Kacper Ciechański 56

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – FFA Warszawa 3:3 (2:1)

Bramki: Mateusz Pszczel 11, Alan Rybak 22, 61 – Maksymilian Koj 10, 44, Kamil Parafiniak 54

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-15 (trener Piotr Kaliszuk)

SEMP Pogoń Siedlce – UKS Promnik Gończyce 4:3 (2:1)

Bramki: Jakub Bondarczuk 11, 67 (k), Patryk Klimek 17, Mikołaj Pluchrat 77 – Dawid Michalczyk 38, 78, 79

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-15 (trener Krzysztof Cabaj)

Dziewiątka Siedlce – Watra Mrozy 1:1 (1:1)

Bramki: Mikołaj Kuś 35 – Mikołaj Domański 25

Hutnik Huta Czechy – Dziewiątka Siedlce 1:2 (1:1)

Bramki: Michał Kowalski 5 – Fabian Wierzbicki 32, 55

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – Ursus Warszawa 0:3 (0:0)

Bramki: Bartosz Mazurek 45, Dawid Maryniak 75, Aleksander Faszczewski 79

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-14 (trener Radosław Liczewski)

Tajfun Jartypory – SEMP Pogoń Siedlce 5:1 (2:1)

Bramki: Mateusz Kruszewski 3, Eryk Wronka 31, 41, Kamil Karaś 63, Karol Delegacz 70 – Szymon Błaszczyk 19

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trenerzy Tomasz Zieliński (Pogoń), Przemysław Anusiewicz (SEMP Pogoń))

SEMP Pogoń Siedlce – Pogoń Siedlce 0:1 (0:1)

Bramka: Jakub Czarnocki 8

Podlasie Sokołów Podlaski – Pogoń Siedlce 2:13 (2:7)

Bramki: Dominik Pałka 11, 14 – Dawid Lewandowski 6, Jakub Czarnocki 9, 11, 58, Gabriel Odrobiński 13, Michał Zbrzeźniak 16, 24, 26, 50, Józef Jastrzębski 39, 60, Bartłomiej Czarnocki 51, 57

Czarni Węgrów – SEMP Pogoń Siedlce 0:5 (0:1)

Bramki: Michał Kalata 24, 42, Gabriel Kasprowicz 33, Krystian Troć 47, Karol Jarosz 57

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Enihowt)

Masovia Siedlce – Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki 0:4 (0:1)

Bramki: Igor Przyborowski 6, Rafał Wilczek 34, Filip Nastaga 51, Artur Zarzycki 55

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trener Tomasz Zieliński)

Błękitni Stoczek – Pogoń Siedlce 1:3 (0:1)

Bramki: Wojciech Oniśk 57 – Oliwier Klewek 28, Zuzanna Michalska 56, 58

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Grzebieliszewski (Pogoń), Radosław Liczewski (SEMP Pogoń II))

Olimp Stok Lacki – Pogoń Siedlce 2:2 (1:1)

Bramki: Jan Choiński 25, 57 – Krzysztof Dziewulak 19, Vincent Kowalik 35

MKS Małkinia – SEMP Pogoń II Siedlce 2:1 (1:1)

Bramki: Kacper Szulencki 19, Nataniel Sojko 57 – Damian Gryczka 24

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trenerzy Damian Guzek (SEMP Pogoń), Dariusz Enihowt (Masovia))

SEMP Pogoń Siedlce – Zryw Sobolew 13:0 (3:0)

Bramki: Tomasz Nowak 5, 13, 41, Adam Klementowicz 26, 39, 43, 56, 58, 59, Filip Urbanek 32, 35, Kacper Dziewulski 48, Dominik Dąbrowski 60

Masovia Siedlce – APN Mińsk Mazowiecki 2:0 (0:0)

Bramki: Kacper Śnitko 37, Maksymilian Wyrzykowski 41

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trenerzy Maciej Tomaszewski (SEMP Pogoń), Daniel Miler (Masovia))

SEMP Pogoń Siedlce – Czarni Węgrów 9:2 (1:2)

Bramki: Brajan Zdunek 6, 49, Maksymilian Oryl 33, Bartosz Marciniak 35, Michał Klementowicz 37, 54, Jakub Jakimiak 47, Nataniel Sosnowski 57, 58 – Maksymilian Sulich 8, 16

Masovia Siedlce – Szóstka II Mińsk Mazowiecki 4:6

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trenerzy Kamil Wolski (Pogoń), Maciej Anusiewicz (SEMP Pogoń II))

Olimp Stok Lacki – Pogoń Siedlce 8:10 (5:4)

Bramki: Kacper Wasiluk 7, 42, Dawid Chromiński 9, 13, Mikołaj Matłacz 22, Wiktor Supeł 29, 58, Igor Gałachowski 59 – Jakub Krasuski 2, 6, 37, Mateusz Kamiński 14, 57, Michał Karwowski 17, 40, 47, 49, Kamil Karpowicz 54

SEMP Pogoń II Siedlce – KS Łosice 9:4 (3:2)

Bramki: Jakub Tarasiuk 11, 23, Wiktor Wyszomierski 19, Filip Kowalik 37, 51, Wojciech Zacharczuk 39, 44, 58, Aleks Jóźwiak 52 – Jakub Markiewicz 4, Krystian Piotrowski 18, Tymoteusz Chuibowski 53, Seweryn Mucha 57

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trenerzy Kamil Wolski (Pogoń), Artur Chajewski (Masovia))

Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce 9:0

Czarni Węgrów – Masovia Siedlce 4:8 (3:4)

Bramki: Mikołaj Wójcik 14, 26, 58, Aleksander Łuszczyński 28 – Jan Jakubiec 3, 11, Jakub Rycielski 7, 34, Tymoteusz Świder 33, 41, Maciej Nitychoruk 27, Marcel Mazurek 59

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej










Sponsorzy

Patronat medialny