Grała siedlecka młodzież #16

   
Autor:
Dodano: 2020/09/15 13:35    views 547

Drużyny młodzieżowe siedleckich klubów rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-18 (trener Paweł Trojecki)

Agrykola Warszawa – Pogoń Siedlce 0:3 (0:2)

Bramki: Szymon Mucha 32, Aleksander Waśko 40, 57

Broń Radom – Pogoń Siedlce 4:3 (3:3)

Bramki: Bartłomiej Wójcik 1, 25, 34, 86 – Szymon Mucha 6, 13, 40

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – Znicz II Pruszków 1:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Jan Półtorak)

Junior Radom – Pogoń Siedlce 2:2 (1:2)

Bramki: Błażej Ofiara 24, Dawid Konopka 52 – Alan Rybak 19, 29

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-15 (trener Piotr Kaliszuk)

Tajfun Jartypory – SEMP Pogoń Siedlce 0:4 (0:1)

Bramki: Patryk Klimek 23, Maciej Wróbel 43 (k), 48 (k), Jakub Struś 76

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-15 (trener Krzysztof Cabaj)

Sęp Żelechów – Dziewiątka Siedlce 13:0 (5:0)

Bramki: Krzysztof Pieńkosz 3, 12, 14, 22, 54, Marcel Piasecki 36, 46, Szymon Kryczka 45, Maksymilian Rodak 60, Daniel Ogrodnik 61, Cezary Gugała 62, Jakub Bogusz 66, Przemysław Mućka 79

Dziewiątka Siedlce – Wicher Sadowne 2:5

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Progres Warszawa – Pogoń Siedlce 1:0 (0:0)

Bramka: Maksymilian Nowak 64

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trenerzy Tomasz Zieliński (Pogoń), Przemysław Anusiewicz (SEMP Pogoń))

Pogoń Siedlce – AP Sokołów Podlaski 0:2 (0:1)

Bramki: Artur Krysiński 30+2, Mikołaj Izdebski 40

SEMP Pogoń Siedlce – KS Łosice 17:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Enihowt)

Watra Mrozy – Masovia Siedlce 1:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn 3:1 (1:1)

Bramki: Zuzanna Michalska 7, Aleks Kobyliński 47, Arkadiusz Gałecki 51 – Aleksander Gajowniczek 16

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Pogoń Siedlce – AP Sokołów Podlaski 3:2 (1:2)

Bramki: Kamil Pałka 4, Krzysztof Dziewulak 52, 58 – Jakub Ignaciuk 29, Kacper Plichta 32

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trenerzy Damian Guzek (SEMP Pogoń), Dariusz Enihowt (Masovia))

Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki – SEMP Pogoń Siedlce 2:4

Zryw Sobolew – Masovia Siedlce 0:5

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trenerzy Maciej Tomaszewski (SEMP Pogoń), Daniel Miler (Masovia))

Szóstka II Mińsk Mazowiecki – SEMP Pogoń Siedlce 6:6

Kosovia Kosów Lacki – Masovia Siedlce 5:4 (3:2)

Bramki: Patryk Grabowski 7, Bartłomiej Bielarski 13, 43, Miłosz Kurowicki 21, Jan Jakubaszek 38 – Dawid Bąk 3, 22, 49, 51

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Maciej Tomaszewski)

SEMP Pogoń III Siedlce – Rywal Ruchna 8:4 (5:1)

Bramki: Oskar Burgs 2, Jan Tchórzewski 13, Jakub Piekarski 14, 28, 41, Kacper Bareja 27, Jan Czmoch 31, Jan Wrzoszek 57 – Wiktor Paczuski 3, 33, 53, Piotr Perka 59

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trenerzy Kamil Wolski (Pogoń), Maciej Anusiewicz (SEMP Pogoń II))

KS Łosice – Pogoń Siedlce 5:5 (4:1)

Bramki: Maciej Szaniawski 5, Mikołaj Flis 8, 54, Seweryn Mucha 12, 28 – Piotr Sajewicz 29, Kamil Karpowicz 32, 50, Filip Strzyżewski 37, Jakub Krasuski 44

SEMP Pogoń II Siedlce – Podlasie II Sokołów Podlaski 15:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce – AP Sokołów Podlaski 3:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-9 (trener Maciej Anusiewicz)

Podlasie Sokołów Podlaski – SEMP Pogoń III Siedlce 1:1

SEMP Pogoń III Siedlce – AP Sokołów Podlaski 1:2

Kosovia Kosów Lacki – SEMP Pogoń III Siedlce 1:1

Czarni Węgrów – SEMP Pogoń III Siedlce 2:4

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-9

SEMP Pogoń II Siedlce – ULKS Kałuszyn 4:0

SEMP Pogoń I Siedlce – Naprzód Skórzec 1:0

SEMP Pogoń II Siedlce – SEMP Pogoń I Siedlce 1:2

SEMP Pogoń I Siedlce – ULKS Kałuszyn 6:0

Naprzód Skórzec – SEMP Pogoń II Siedlce 1:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-9 (trener Dariusz Blacha)

Masovia Siedlce – Pogoń II Siedlce 1:1

Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce 2:0

Pogoń Siedlce – Olimp Stok Lacki 3:0

Pogoń Siedlce – Wektra Zbuczyn 2:0

Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 0:1

Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn 0:2

Olimp Stok Lacki – Pogoń II Siedlce 3:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej





Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz




Sponsorzy

Patronat medialny