Siedlczanie bez medali na PZLA Mistrzostwach Polski U-20

W dniach 11-13 września w Radomiu odbyły się PZLA Mistrzostwa Polski U20. Niestety, żadnemu zawodnikowi z Siedlec nie udało się zdobyć medalu.

Na najwyższym miejscu była sklasyfikowana Agata Styś z Siedleckiego Klubu Sportowego Feniks. Styś rzuciła oszczepem 600 gram na odległość 43,05 m i zajęła 6 miejsce. Zawodniczka Feniksa była jedyną reprezentantką Siedlec, która została sklasyfikowana w pierwszej dziesiątce.

Oprócz Styś w mistrzostwach wzięli udział:

• Magdalena Jastrzębska z WLKS Siedlce-Nowe Iganie, która w biegu na 800 m zajęła 10 miejsce z czasem 2:17,78.
  • Kajetan Przestrzelski z MKS Pogoń Siedlce w biegu na 5000 m zajął 12 miejsce z czasem 16:04,54.
  • Adam Donacki z SKS Feniks Siedlce w skoku o tyczce – 15 miejsce po pokonaniu wysokości 3,60 m.
  • Łukasz Żuk z MKS Pogoń Siedlce, który w biegu na 1500 m zajął 17 miejsce.

W następnym tygodniu odbędą się Mistrzostwa Polski U-18.