Kolejny beniaminek na rozkładzie. Pójść za ciosem przed własną publicznością

   
Autor:
Dodano: 2020/09/18 9:10    views 733

W sobotę 19 września o godzinie 19:00 w meczu 4 kolejki II ligi Pogoń Siedlce przed własną publicznością zmierzy się z Hutnikiem Kraków.

PÓJŚĆ ZA CIOSEM

W poprzedniej kolejce Pogoń wygrała w Ostródzie z Sokołem 1:0 i zgarnęła pierwszy w sezonie komplet punktów. Teraz przed siedlczanami drugi z rzędu mecz z ekipą beniaminka i podopieczni Bartosza Tarachulskiego liczą na kolejne trzy oczka tak, aby wyjść już całkiem z przyznanych przed sezonem ujemnych punktów.

ROZRYWKOWY BENIAMINEK

Hutnik po trzech kolejkach ma na swoim koncie trzy punkty i zajmuje miejsce w strefie spadkowej. W meczach krakowskiej drużyny na razie nie brakuje emocji, gdyż padło w nich aż siedemnaście bramek. Hutnik na inauguracje odniósł zaskakujące zwycięstwo z GKS Katowice, pokonując jednego z faworytów do awansu 3:2. Następnie jednak przyszły dwie porażki – 3:6 ze wzmocnionymi piłkarzami z pierwszego zespołu rezerwami Lecha Poznań oraz w minionej kolejce 0:3 z Górnikiem Polkowice.

HISTORYCZNY POJEDYNEK

Sobotni mecz między Pogonią a Hutnikiem będzie historyczny starciem tych drużyn, gdyż zmierzą się one ze sobą po raz pierwszy w historii.

SĘDZIA Z BIAŁEGOSTOKU

Sobotnie spotkanie poprowadzi Grzegorz Kawałko. Arbiter ten w tym sezonie sędziował jedno spotkanie w I lidze. Natomiast w ubiegłych rozgrywkach sędzia Kawałko prowadził dwa mecze z udziałem Pogoni i oba kończyły się porażkami biało-niebieskich.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert


Sponsorzy

Patronat medialny