Medalowe zdobycze kickbokserów z naszego miasta

   
Autor:
Dodano: 2020/09/21 23:35    views 273

Reprezentanci Gladiatora Siedlce uczestniczyli w Mistrzostwach Polski w kickboxingu w formule low kick w Starachowicach.

Aż 349 seniorów i juniorów z 92 klubów z całego kraju brało udział w Mistrzostwach Polski w kickboxingu w formule low kick, które odbyły się w dniach 18-20 września w Starachowicach. Pierwszy turniej w tych kategoriach wiekowych w czasie pandemii zgromadził rekordową liczbę startujących. W seniorach walczyło 172 zawodników i zawodniczek, w juniorach starszych 98, a w juniorach młodszych 79.

Wśród tak licznej grupy kickbokserów, byli przedstawiciele Gladiatora Siedlce. Jakub Sakowski triumfował w kat. +91 kg i został mistrzem Polski low kick w juniorach starszych. Z kolei Weronika Niedziałek rywalizująca z seniorkami, wywalczyła brązowy medal w kat. 52 kg.

 

źródło: własne / pzkickboxing.pl; foto: Gladiator Siedlce (FB)
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
KB fan
Gość
KB fan
1 miesiąc 8 dni temu

Może warto byłoby wspomnieć o innych klubach z Siedlec i okolicy, które brały udział w tym turnieju? Czy może to artykuł sponsorowany, a redaktor nie zadał sobie trudu, żeby wejść na stronę PZKB i sprawdzić innych sukcesów siedleckich sportowców.

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny