Mentalny zastrzyk, pewny egzekutor i czerwona GieKSa. Echa po meczu w Katowicach

   
Autor:
Dodano: 2020/09/27 9:12    views 1654

Pogoń zremisowała w Katowicach z GKS 2:2. Jakie są echa tego pojedynku?

MENTALNY ZASTRZYK

W Pogoni humory w drużynie mogą dopisywać. Siedlczanie w dwóch ostatnich meczach zdobywali bramki w doliczonym czasie. Z Hutnikiem był to gol na wagę trzech punktów, a w Katowicach trafienie z 94 minuty dało cenny remis na trudnym terenie. Dodatkowo w minionym tygodniu siedlecki klub otrzymał informację o redukcji kary ujemnych punktów, więc można uznać, że mentalnie zespół jest z pewnością na fali.

PEWNY EGZEKUTOR

Odpowiedzialność wykonania rzutu karnego w doliczonym czasie wziął na siebie Bartosz Brodziński i zrobił to bardzo pewnie. Była to druga jedenastka dla siedlczan w tym sezonie i drugą na gola zamienił wspomniany stoper. W zeszłym sezonie Brodziński także wykonywał dwa rzutu karne i również ani razu się nie pomylił.

CZERWONA GIEKSA

Drugi sezon z rzędu w meczu GieKSy z Pogonią w Katowicach gospodarze kończyli spotkanie w osłabieniu. W ubiegłych rozgrywkach czerwoną kartkę obejrzał Jakub Habusta, a tym razem w doliczonym czasie murawę opuścić musiał Michał Kołodziejski.

SKUTECZNY MŁODZIEŻWOWIEC

Udane dni ma za sobą jeden z nowych nabytków Pogoni Franciszek Wróblewski. W meczu w Katowicach młodzieżowiec ten wpisał się na listę strzelców, otwierając wynik rywalizacji. Dla 19-letniego piłkarza była to druga z rzędu kolejka z golem.

POMECZOWY KOMENTARZ

Tuż po końcowym gwizdku na SportSiedlce.pl opublikowaliśmy pomeczowy komentarz do wydarzeń z sobotniego starcia prosto ze stadionu w Katowicach.

Redakcja SportSiedlce.pl na gorąco z Katowic po meczu GKS Katowice – Pogoń Siedlce 2:2. ⚽

Opublikowany przez SportSiedlce.pl Sobota, 26 września 2020

 

 

źródło: własne; foto: Karolina Sulej

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Yyy
Gość
Yyy
25 dni 18 godzin temu
Yyy
Gość
Yyy
25 dni 18 godzin temu
wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny