Drużyny młodzieżowe siedleckich klubów rozegrały kolejne mecze ligowe.
I liga wojewódzka U-18 (trener Paweł Trojecki)
Pogoń Siedlce – Agrykola Warszawa 7:2
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga wojewódzka U-16 (trener Dariusz Blacha)
MOSiR Mińsk Mazowiecki – Pogoń Siedlce 2:1 (1:0)
Bramki: Bartosz Sekular 31, Kamil Gańko 72 – Kacper Strzyżewski 75
LKS Chlebnia – Pogoń Siedlce 0:0
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Jan Półtorak)
Pogoń Siedlce – APN Ostrołęka 1:2 (0:1)
Bramki: Alan Rybak 52 – Dominik Borowiecki 20, Hubert Szmigiel 77
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-15 (trener Piotr Kaliszuk)
Podlasie Sokołów Podlaski – SEMP Pogoń Siedlce 1:6 (0:2)
Bramki: Sebastian Jaczewski 42 – Patryk Klimek 28, 31, 62, Krystian Żabczyński 54, 79, Mikołaj Bożek 75
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
II liga okręgowa U-15 (trener Krzysztof Cabaj)
Watra Mrozy – Dziewiątka Siedlce 0:1
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)
Pogoń Siedlce – Radomiak Radom 1:1 (0:1)
Bramki: Eryk Płudowski 47 – Igor Bartuszek 20
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-13 (trenerzy Tomasz Zieliński (Pogoń), Przemysław Anusiewicz (SEMP Pogoń))
Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 1:5 (0:4)
Bramki: Oliwier Klewek 57 – Mateusz Jurzyk 3, 9, 43, Gabriel Kasprowicz 12, Bartosz Solarczyk 14
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Enihowt)
Masovia Siedlce – UKS Promnik Gończyce 0:7 (0:3)
Bramki: Eryk Kisiel 26, 29, 30, 54, Nikodem Tywanek 32, Jakub Głodek 43, Stanisław Płatek 58
Masovia Siedlce – Płomień Dębe Wielkie 0:3 (0:3)
Bramki: Kacper Jackiewicz 9, Wojciech Wieczorek 12, Bartosz Pogorzelski 16
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Grzebieliszewski (Pogoń), Radosław Liczewski (SEMP Pogoń II))
Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce 2:4 (0:3)
Bramki: Filip Urbanek 11, 15, 23, Szymon Waldziński 45 – Kacper Giernicki 40, 52
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-12 (trenerzy Damian Guzek (SEMP Pogoń), Dariusz Enihowt (Masovia))
Masovia Siedlce – SEMP Pogoń Siedlce 0:3 (0:1)
Bramki: Adam Klementowicz 10, 50, Filip Urbanek 58
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-11 (trenerzy Maciej Tomaszewski (SEMP Pogoń), Daniel Miler (Masovia))
SEMP Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce 12:6
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
II liga okręgowa U-11 (trener Maciej Tomaszewski)
Czarni II Węgrów – SEMP Pogoń III Siedlce 3:7 (0:2)
Bramki: Emil Stefaniuk 32, 47, Jakub Roguszewski 40 – Jan Czmoch 8, Marcel Kiepuszewski 25, Jan Wrzosek 34, Igor Bojar 44, Brajan Zdunek 49, 52, Oskar Burgs 55
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
II liga okręgowa U-11 (trener Kamil Wolski)
Pogoń Siedlce – SEMP Pogoń II Siedlce 5:0
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
I liga okręgowa U-10 (trenerzy Kamil Wolski (Pogoń), Artur Chajewski (Masovia))
Masovia Siedlce – Pogoń Siedlce 5:4 (3:0)
Bramki: Tymoteusz Świder 2, Błażej Pilarczyk 16, Maciej Nitychoruk 19, Marcel Mazurek 45, Gabriel Tomczuk 60+1 – Kamil Karpowicz 38, 42, Michał Karwowski 47, Filip Strzyżewski 54
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
Liga okręgowa U-8 (trener Damian Soszyński)
Pogoń Siedlce – Masovia Siedlce 1:3
Masovia Siedlce – Pogoń II Siedlce 2:1
Pogoń Siedlce – Naprzód Skórzec 3:1
Pogoń II Siedlce – Pogoń Siedlce 0:1
Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec 1:1
Masovia Siedlce – Naprzód Skórzec
Terminarz, pozostałe wyniki i tabela
źródło: własne / Łączy Nas Piłka; foto: Maciej Sztajnert