Udane mistrzostwa w wykonaniu naszych kickbokserów

Reprezentanci 18 Dywizji Zmechanizowanej i Gladiatora Siedlce w ostatni weekend mieli powody do zadowolenia. Wszystko za sprawą zdobyczy medalowych w mistrzostwach Polski.

W dniach 25-27 września w Krynicy-Zdrój odbyły się Mistrzostwa Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Mistrzostwa zgromadziły blisko 200 zawodników reprezentujących 65 klubów. W zawodach startowali żołnierze Wojska Polskiego, funkcjonariusze służb mundurowych z Polski oraz przedstawiciele zagranicznych służb mundurowych. Mistrzostwa odbyły się w formułach Pointfighting, Kick-light oraz K-1 zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Kickboxingu.

Reprezentanci 18 Dywizji Zmechanizowanej stacjonującej w Siedlcach zdobyli ponad 20 medali i okazali się najlepszą drużyną mistrzostw. Jeden krążek – brązowy, wywalczył ponadto Mateusz Pasiak z Zakładu Karnego w Siedlcach.

ZŁOTE MEDALE:
Mateusz Mikulski (K1 Rules / Senior / -91kg)
Kamil Lamczyk (K1 Rules / Senior / -86kg)
Katarzyna Borowska (K1 Rules / Senior / -60kg)
Monika Opak (K1 Rules / Senior / -56kg)
Piotr Piotrowski (point-fighting / Weteran / +94kg)
Janusz Zielak (point-fighting / Weteran / -94kg)
Rafał Kołowski (point-fighting / Senior / -84kg)

SREBRNE MEDALE:
Arkadiusz Zalewski (K1 Rules / Senior / -91kg)
Przemysław Mech (K1 Rules / Senior / -86kg)
Roger Garbaczewski (K1 Rules / Senior / -81kg)
Paweł Wielgus (K1 Rules / Senior / -67kg)
Dawid Ładziński (K1 Rules / Senior / -63.5kg)
Piotr Piotrowski (kick-light / Weteran / +94kg)
Janusz Zielak (kick-light / Weteran / -94kg)
Łukasz Rabiej (kick-light / Senior / -89kg)
Rafał Kołowski (kick-light / Senior / -84kg)

BRĄZOWE MEDALE:
Krzysztof Skibicki (K1 Rules / Senior / +91kg)
Kamil Kot (K1 Rules / Senior / -91kg)
Błażej Majdan (K1 Rules / Senior / -71kg)
Sylwester Błędowski (K1 Rules / Senior / -67kg)
Dominik Pelc (kick-light / Senior / -89kg)
Jakub Szupernak (kick-light / Senior / -84kg)
Wojciech Ozga (kick-light / Senior / -84kg)

Mateusz Pasiak (K1 Rules / Senior / -86kg)

W dniach 25-27 września w Mysiadle odbyły się Mistrzostwa Polski kadetów starszych i młodszych w formule kick-light. Dwóch zawodników Gladiatora Siedlce walczących w wadze + 69 kg stanęło na podium.  Na drugim miejscu – Jakub Ługowski, a na trzecim – Bartosz Ługowski.

źródło: własne / pzkickboxing.pl; foto: Web