Wzmocnienia nie pomogły. Sromotna porażka dwójki (fotogaleria)

Wzmocnienia nie pomogły. Sromotna porażka dwójki

Rezerwy siedleckiej Pogoni przegrały z Pilicą Białobrzegi 1:5. Jedyną bramkę dla Pogoni II zdobył Piotr Pierzchała.

W wyjściowym składzie Pogonistów pojawiło się pięciu zawodników z kadry II-ligowca.

Mimo wzmocnień Pogonistom nie udało się nawiązać równorzędnej walki o ligowe punkty. Już w 8 minucie Pogoniści stracili gola po trafieniu Huberta Skrzypka. Dwie minuty później Pilica podwyższyła prowadzenie po uderzeniu Kamila Czarneckiego. W pierwszej połowie goście mogli jeszcze kilka razy pokusić się o strzelenie gola, ale zabrakło skuteczności. Ze strony Pogoni z rzutu wolnego uderzał Marcin Burkhardt, lecz nie trafił w światło bramki.

W 50 minucie po faulu w polu karnym Konrad Paterek wykorzystał jedenastkę i było 3:0. Kwadrans później tuż po swoim wejściu na boisko Michał Kucharczyk skutecznie wykończył akcję białobrzeżan, kierując piłkę po raz kolejny do siatki biało-niebieskich. W 74 minucie w sytuacji sam na sam z Mikołajem Smyłkiem znalazł się Damian Stanisławski i wygrał ten pojedynek, deklasując Pogonistów. W ostatniej minucie spotkania Piotr Pierzchała zdobył honorowego gola po pojedynku sam na sam z Filipem Adamczykiem.

PLANY POGONI II

Kolejne spotkanie rezerwy Pogoni rozegrają 10 października o 14:00 z Oskarem w Przysusze.

04.10.20, 11:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

IV liga: Pogoń II Siedlce – Pilica Białobrzegi 1:5 (0:2)

Bramki: Piotr Pierzchała 90 – Hubert Skrzypek 8, Kamil Czarnecki 10, Konrad Paterek 50 (k), Michał Kucharczyk 64, Damian Stanisławski 74

Pogoń II: 33. Mikołaj Smyłek – 5. Sebastian Krawczyk, 27. Igor Łęczycki, 55. Piotr Pierzchała, 8. Przemysław Misiak (54, 13. Jakub Jopek) – 19. Cezary Bujalski, 17. Przemysław Rodak, 18. Marcin Burkhardt, 23. Dawid Nojszewski (61, 67. Sebastian Bober), 11. Karol Wszoła (58, 14. Maciej Litwiński) – 70. Kacper Falon (71, 21. Krystian Mikołajewski)

Pilica: 30. Filip Adamczyk – 71. Maciej Kencel, 19. Patryk Walasek (54, 5. Marcin Bykowski), 8. Adrian Karasek, 16. Kacper Klinicki (59, 11. Damian Winiarski) – 7. Konrad Paterek (67, 20. Damian Stanisławski), 6. Bartłomiej Michalski, 21. Bartosz Zawadzki (60, 23. Mateusz Gliński), 13. Marcin Rawski, 15. Hubert Skrzypek (59, 2. Bartłomiej Niedziela) – 10. Kamil Czarnecki (63, 9. Michał Kucharczyk)

Żółte kartki: Igor Łęczycki 21 – Maciej Kencel 73

Sędzia: Kamil Baranowski (Siedlce)