Zakończenie nartorolkowego Pucharu Polski 2020

Pierwszy weekend października przyniósł finał Pucharu Polski 2020 na nartorolkach, Mistrzostwa Polski Młodzików oraz Tomaszowską Setkę o Puchar Krismara. W zawodach rozegranych w Tomaszowie Lubelskim startowali reprezentanci Rawy Siedlce.

W biegach stylem klasycznym dobrze zaprezentowały się Dominika Krajcer i Klaudia Radomyska zajmując w kategorii juniorek D, dwa pierwsze miejsca.

W 12 Pucharze Lubelszczyzny pierwsze miejsce w at. seniorek zajęła Anna Bielecka, a drugi wśród seniorów był Arkadiusz Posiadała. Bieg juniorów wygrał z kolei Maciej Krajcer.

Jeśli chodzi o sprinty, to narciarze Rawy mają powody do zadowolenia, bowiem kilkakrotnie zajmowali miejsca na podium. W swoich kategoriach zwyciężali: Maciej Krajcer (junior), Anna Bielecka (seniorka) oraz Klaudia Radomyska (juniorka D). Drugie lokaty wywalczyli: Piotr Krajcer (amator) i Dominika Krajcer (juniorka D), zaś na trzecich miejscach rywalizację kończyli: Michał Okniński (junior młodszy) i Maja Ługowska (juniorka młodsza).

Tradycyjnie nie zabrakło w Tomaszowie biegu o nazwie „Tomaszowska Setka o Puchar Krismara”. Drugie miejsce w tym biegu (dystans 100 m) zajął Arkadiusz Posiadała.

WYNIKI

Zawody w Tomaszowie Lubelskim kończyły tegoroczną rywalizację Pucharu Polski (Marwe Cup) w biegach na nartorolkach. W klasyfikacji generalnej juniorów triumfował Maciej Krajcer. Pozostali zawodnicy Rawy Siedlce zostali sklasyfikowani poza pierwszymi trójkami.