Grała siedlecka młodzież #20

   
Autor:
Dodano: 2020/10/14 11:58    views 452
Grała siedlecka młodzież

Drużyny młodzieżowe siedleckich klubów rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-18 (trener Paweł Trojecki)

Świt Warszawa – Pogoń Siedlce 2:6 (1:3)

Bramki: Jakub Kacperski 41, 53 – Kacper Skwierczyński 13, Dawid Płudowski 18, Aleksander Waśko 31, Michał Ambroziak 58, 64, Mikołaj Saraczewski 87

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – SEMP Ursynów 2:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – Varsovia Warszawa 2:2 (0:2)

Bramki: Mateusz Pszczel 59, Alan Rybak 75 – Klaudiusz Dołowy 18, Jacek Strzegocki 26

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-15 (trener Piotr Kaliszuk)

Promnik Gończyce – SEMP Pogoń Siedlce 2:5 (1:4)

Bramki: Dawid Michalczyk 36, Dominik Błażejczyk 68 – Patryk Klimek 4, 10, 39, Jakub Bondarczuk 15, 60,

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-15 (trener Krzysztof Cabaj)

LKS Ostrówek – Dziewiątka Siedlce 3:3 (2:3)

Bramki: Bartosz Onisk 12, 62, Kamil Krajewski 17 – Fabian Wierzbicki 19, 32, Miłosz Nasiłowski 38

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Pogoń Siedlce – MKS Piaseczno 0:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Przemysław Anusiewicz)

SEMP Pogoń Siedlce – Czarni Węgrów 7:0 (4:0)

Bramki: Mateusz Jurzyk 6, Gabriel Kasprowicz 12, 45, Igor Gryczka 19, Bartosz Solarczyk 26, Karol Jarosz 33, 55

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Enihowt)

Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki – Masovia Siedlce 5:2 (4:1)

Bramki: Nikodem Grabek 7, 22, Artur Zarzycki 9, 24, Tomasz Wójcik 59 – Bartosz Gwiazdecki 23, Maksymilian Wyrzykowski 51

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń II Siedlce – Błękitni Stoczek 6:2

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Grzebieliszewski (Pogoń), Radosław Liczewski (SEMP Pogoń II))

Pogoń Siedlce – Olimp Stok Lacki 1:1 (1:1)

Bramki: Dawid Skolimowski 23 – Jan Choiński 16

SEMP Pogoń II Siedlce – MKS Małkinia 6:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Dariusz Enihowt)

APN Mińsk Mazowiecki – Masovia Siedlce 0:1 (0:0)

Bramka: Julian Banasiuk 39

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trenerzy Maciej Tomaszewski (SEMP Pogoń), Daniel Miler (Masovia))

Czarni Węgrów – SEMP Pogoń Siedlce 6:6 (3:3)

Bramki: Maksymilian Sulich 1, Szymon Kocon 5, 19, 49, Aleksander Wycech 35, Franciszek Szczepanik 49 – Michał Klemetowicz 8, 11, 37, 54, Bartosz Marciniak 24, Brajan Zdunek 45

Szóstka II Mińsk Mazowiecki – Masovia Siedlce 10:7

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trenerzy Kamil Wolski (Pogoń), Maciej Anusiewicz (SEMP Pogoń II))

Pogoń Siedlce – Olimp Stok Lacki 8:4 (4:2)

Bramki: Michał Karwowski 5, 20, Kamil Karpowicz 9, 12, 53, Ignacy Terlikowski 40, Jakub Krasuski 47, Mateusz Kamiński 59 – Kacper Wasiluk 4, Dawid Chromiński 27, Igor Gałachowski 39, Jakub Radziwonka 43 (s)

KS Łosice – SEMP Pogoń II Siedlce 4:8

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Artur Chajewski)

Masovia Siedlce – Czarni Węgrów 7:9

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-9 (trener Maciej Anusiewicz)

SEMP Pogoń III Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 1:0

Kosovia Kosów Lacki – SEMP Pogoń III Siedlce 0:2

SEMP Pogoń III Siedlce – Czarni Węgrów 0:2

AP Sokołów Podlaski – SEMP Pogoń III Siedlce 2:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Liga okręgowa U-9

I

SEMP Pogoń II Siedlce – ULKS Kałuszyn 1:3

SEMP Pogoń I Siedlce – Naprzód Skórzec 5:0

SEMP Pogoń II Siedlce – SEMP Pogoń I Siedlce 0:2

SEMP Pogoń I Siedlce – ULKS Kałuszyn 2:0

Naprzód Skórzec – SEMP Pogoń II Siedlce 1:1

II

SEMP Pogoń II Siedlce – ULKS Kałuszyn

SEMP Pogoń I Siedlce – Naprzód Skórzec

SEMP Pogoń II Siedlce – SEMP Pogoń I Siedlce

SEMP Pogoń I Siedlce – ULKS Kałuszyn

Naprzód Skórzec – SEMP Pogoń II Siedlce

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

źródło: własne / Łączy Nas Piłka; foto: Maciej Sztajnert

 





Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz




Sponsorzy

Patronat medialny