Jak pauza wpłynęła na Pogoń? Ważny mecz z Olimpią Grudziądz

   
Autor:
Dodano: 2020/10/16 8:31    views 522

W sobotę 17 października o godzinie 17:00 po dwóch tygodniach przerwy Pogoń w meczu 9 kolejki II ligi zmierzy się z Olimpią Grudziądz.

PAUZA W LIDZE

Pogoń do meczu z Olimpią przystępuje po dwóch tygodniach przerwy. Jest to spowodowane pauzą w rozgrywkach, która u siedlczan wypadła w zeszłej kolejce. Trener Bartosz Tarachulski wielokrotnie podkreślał, że czas pracuje na korzyść jego drużyny i teraz miał on dwa tygodnie na treningi zespołem. Czy faktycznie pozytywnie wpłynie to na postawę drużyny, przekonamy się w sobotnie popołudnie.

PROBLEMY RYWALA

Olimpia to spadkowicz z I ligi. Na razie jednak ekipa ta spisuje się bardzo słaba. Drużyna z Grudziądza po ośmiu meczach ma na swoim koncie zaledwie siedem punktów i plasuje się tuż nad strefą spadkową, czyli na szesnastym miejscu w ligowej tabeli. Gra Olimpii w dotychczasowych meczach zupełnie nie przekonuje, a kadra oparta w dużej mierze o obcokrajowców nie wygląda najlepiej.

PUSTE TRYBUNY

Sobotni mecz odbędzie się przy pustych trybunach. Ma to związek z nasilającą się epidemią koronawirusa i z wprowadzonymi przez rząd w związku z tym restrykcjami.

SĘDZIA Z KATOWIC

Sędzią sobotniego spotkania będzie Rafał Rokosz. Arbiter z Katowic w obecnym sezonie prowadził dwa mecze w II lidze, a w ubiegłych rozgrywkach sędziował jeden pojedynek z udziałem Pogoni, gdy siedlczanie pokonali 1:0 Resovię.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert
Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
Sponsorzy

Patronat medialny