Choć pogoda nie sprzyjała, walka do końca się opłacała

   
Autor:
Dodano: 2020/10/20 2:48    views 264

Siedlce miały jednego przedstawiciela w paralekkoatletycznych mistrzostwach Polski kat. U-17, U-20, które odbyły się w Kozienicach. Był nim Kamil Urban (SSON Start Siedlce).

Od 16 do 18 października w Kozienicach rozgrywano paralekkoatletyczne mistrzostwa Polski w kat. U-17, U-20. Jedynym startującym z naszego miasta zawodnikiem był Kamil Urban, reprezentujący na co dzień barwy SSON Start.

Zaledwie 15-letni sportowiec może z pewnością zaliczyć swój start do udanych, chociaż pogoda był niesprzyjająca. Impreza przebiegała w fatalnych warunkach, bowiem było bardzo zimno i cały czas padał deszcz. To jednak nie zniechęciło naszego zawodnika, który
dał z siebie wszystko. Wygrał bieg na 400 m uzyskując czas 1.07,20. Poza tym zawodnik SSON Start zakończył konkurs skoku w dal na trzeciej pozycji (4.03 m). W trzeciej konkurencji, w której startował – biegu na 200 m, zajął szóstą lokatę.

Dwa medale (złoty i brązowy) to znakomity prognostyk na przyszłość, zważywszy, że Kamil Urban jest jeszcze bardzo młodym zawodnikiem i może osiągnąć jeszcze bardzo wiele.

 

źródło: własne / SSON Start Siedlce; foto: SSON Start Siedlce
Sponsorzy

Patronat medialny