Grała siedlecka młodzież #22

   
Autor:
Dodano: 2020/10/28 17:48    views 514

Drużyny młodzieżowe siedleckich klubów rozegrały kolejne mecze ligowe.

I liga wojewódzka U-18 (trener Paweł Trojecki)

WBS Warszawa – Pogoń Siedlce 3:4 (1:1)

Bramki: Kuba Stępnik 31, 71, Yitzhak Aisen 67 – Mateusz Sulej 28, Kacper Skwierczyński 52, Szymon Mucha 58, Michał Ambroziak 82

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-16 (trener Dariusz Blacha)

Pogoń Siedlce – MOSiR Mińsk Mazowiecki 2:1

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

Ekstraliga wojewódzka U-15 (trener Jan Półtorak)

FFA Warszawa – Pogoń Siedlce 1:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-15 (trener Piotr Kaliszuk)

Czarni Węgrów – SEMP Pogoń Siedlce 0:6 (0:2)

Bramki: Jakub Bondarczuk 25, 31, 41, Radosław Wiśniewski 54, 73, Patryk Klimek 65

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-15 (trener Krzysztof Cabaj)

Dziewiątka Siedlce – Sęp Żelechów 0:7 (0:5)

Bramki: Kacper Latuszek 6, 28, Daniel Ogrodnik 10, Krzysztof Pieńkosz 27, Dominik Kowalski 29, Kacper Ostałowski 50, Marcel Piasecki 60

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga wojewódzka U-14 (trener Jan Półtorak)

Ursus Warszawa – Pogoń Siedlce 4:0 (1:0)

Bramki: Karol Gadziała 3, Bartosz Mazurek 57, Jan Kosmalski 59, 79

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trenerzy Tomasz Zieliński (Pogoń), Przemysław Anusiewicz (SEMP Pogoń))

Pogoń Siedlce – Czarni Węgrów 0:0

SEMP Pogoń Siedlce – AP Sokołów Podlaski 3:1 (2:1)

Bramki: Karol Jarosz 10, Mateusz Jurzyk 25, Maciej Stefaniuk 60 – Jakub Koc 29 (k)

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-13 (trener Dariusz Enihowt)

Promnik Gończyce – Masovia Siedlce 10:0 (5:0)

Bramki: Eryk Kisiel 1, 16, 19, 33, 39, 58, Jakub Krzyśpiak 18, 27, Antoni Gromuł 37, Stanisław Płatek 45

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-13 (trener Tomasz Zieliński)

Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec 6:0 (2:0)

Bramki: Nikodem Marczuk 5, Krystian Jankowski 28, Jakub Czarnocki 38, 47, 39, Józef Jastrzębski 45

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trener Piotr Grzebieliszewski)

Pogoń Siedlce – MKS Małkinia 5:0 (3:0)

Bramki: Arkadiusz Gałecki 10, Zuzanna Michalska 15, Krzysztof Dziewulak 19, Aleks Kobyliński 44, Vincent Kowalik 52

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-12 (trenerzy Damian Guzek (SEMP Pogoń), Dariusz Enihowt (Masovia))

Wilga Miastków Kościelny – SEMP Pogoń Siedlce 0:19 (0:8)

Bramki: Kacper Prokopiak 2, 3, 27, Kacper Dziewulski 11, 24, 35, 37, 44, Adam Klementowicz 15, 19, 55, 58, Filip Urbanek 17, 41, 47, Bartosz Durka 32, 53, Piotr Miszta 42 (s), Dominik Dąbrowski 49

Dwie Jedynki Mińsk Mazowiecki – Masovia Siedlce 0:0

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-11 (trenerzy Maciej Tomaszewski (SEMP Pogoń), Daniel Miler (Masovia))

Kosovia Kosów Lacki – SEMP Pogoń Siedlce 2:8 (1:5)

Bramki: Bartłomiej Bielarski 13, 47 – Bartosz Marciniak 4, 6, 35, Arkadiusz Wiśniewski 16, 23, Michał Klementowicz 28, 57, Brajan Zdunek 56

AP Sokołów Podlaski – Masovia Siedlce 17:1 (11:0)

Bramki: Franciszek Seroczyński 3, 29, Jakub Ignaciuk 4, 7, 52, Maciej Nowak 5, 46, 47, 48, Adrian Chodowiec 12, 28, Krystian Jenerałek 14, 21, 23, 30, Krystian Ślusarz 33, Michała Kalata 53 – Kacper Kocoń 32

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trener Maciej Tomaszewski)

SEMP Pogoń III Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 3:4

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

II liga okręgowa U-11 (trenerzy Kamil Wolski (Pogoń), Maciej Anusiewicz (SEMP Pogoń II))

Wektra Zbuczyn – Pogoń Siedlce 2:16 (0:13)

Bramki: Aleksander Gieranin 40, 52 – Filip Strzyżewski 2, 6, Kamil Karpowicz 3, 4, 17, Michał Karwowski 5, 19, 20, Ignacy Terlikowski 14, Ignacy Jastrzębski 23, 47, Mateusz Kamiński 25, 34, Filip Tchórzewski 26, 28, 49

SEMP Pogoń II Siedlce – Olimp Stok Lacki 5:3

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

I liga okręgowa U-10 (trener Kamil Wolski)

Pogoń Siedlce – Czarni Węgrów 12:4 (8:0)

Bramki: Mateusz Kamiński 2, 42, Kamil Karpowicz 4, 5, 58, Filip Strzyżewski 7, 24, Michał Karwowski 27, 29, Ignacy Jastrzębski 28, Ignacy Terlikowski 32, Jakub Radziwonka 47 – Krystian Kąkol 33, 50, Mikołaj Wójcik 56, Szymon Laskowski 59

Terminarz, pozostałe wyniki i tabela

 

źródło: własne / Łączy Nas Piłka; foto: Kamil Sulej

 





Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Olo
Gość
Olo
1 miesiąc 6 dni temu

Tak patrzę po wynikach to ta masovia Siedlce to tylko naciąganie rodziców na kasę. 17-1 z sokolowem przegrać.? Kto ich uczy , mają trenera? Ktoś niezła kasę bije. Tak z ciekawości ile kosztuje miesiąc “treningów” w owym klubie?

xxx
Gość
xxx
1 miesiąc 6 dni temu

z SEMPEM przegrali 23:0

wpDiscuz




Sponsorzy

Patronat medialny