Pierwsza porażka rezerw KPS (fotogaleria)

Podopieczni Pawła Bielińskiego przegrali 1:3 z Huraganem Wołomin.

W mecz lepiej weszli przyjezdni. Trener Bieliński starał się ratować sytuację czasem przy stanie 8:13, ale pomimo niezłej gry w końcówce nie udało się odwrócić losów pierwszego seta. W drugiej partii dobrze spisywał się Mateusz Ogrodniczuk, który zaczynał mecz wśród rezerwowych. Atakujący z I-ligową przeszłością pomógł w wygraniu 25:21 i doprowadzeniu do remisu.

Kluczowy dla losów meczu był trzeci set. Przez długi czas KPS II prowadził, i to wysoko. Siedlczanie nie zachowali jednak koncentracji w końcówce partii i przegrali na przewagi. Czwarta partia padła łupem wołominian, tak jak i cały mecz.

W najbliższą niedzielę (15 listopada) o 15:00 KPS zagra w Płocku z imiennikiem.

08.11.20, 19:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

IV liga: KPS II Siedlce – Huragan Wołomin 1:3 (22:25, 25:21, 26:28, 16:25)

KPS II: 17. Michał Nasiłowski, 22. Piotr Ornoch, 23. Piotr Łubianka, 77. Łukasz Jastrzębski, 85. Paweł Bieliński, 96. Kuba Gorzkowski i 88. Kamil Zbucki (libero) oraz 14. Mateusz Ogrodniczuk, 15. Piotr Krawczyk, 21. Michał Rytel, 27. Rafał Protasiuk