Mazowsze wsparte siedlczankami w Drużynowych Mistrzostwach Polski kadetek (fotogaleria)

   
Autor:
Dodano: 2020/11/10 23:51    views 615

Sześć zapaśniczek WLKS Siedlce-Nowe Iganie reprezentowało Mazowsze w Drużynowych Wojewódzkich Mistrzostwach Polski kadetek.

Przez dwa dni (6-7 listopada) w Dzierżoniowie trwały Drużynowe Wojewódzkie Mistrzostwa Polski kadetek w zapasach. Do rywalizacji przystąpiło 8 województw, podzielonych na dwie grupy. W jednej z nich walczyły zapaśniczki z Mazowsza, a wśród nich reprezentantki WLKS Siedlce-Nowe Iganie. Pieczę nad reprezentacją Mazowsza sprawowali: Sebastian Pawlak i Krystian Misztal.

Mazowieckie zapaśniczki zajęły w swojej grupie trzecie miejsce i nie zdołały awansować do strefy medalowej. Znalazły się w niej zawodniczki woj. lubelskiego i dolnośląskiego. O tym, jak mocne miały składy ww. województwa, niech świadczy fakt, że zapaśniczki je reprezentujące stawały na podium. Wygrało woj. lubelskie, trzecie miejsce zajęło woj. dolnośląskie, a rozdzieliło je woj. śląskie.

W reprezentacji Mazowsza walczyło sześć zapaśniczek WLKS: Klaudia Kudelska (3 mecze), Klaudia Podgórzak (3 mecze), Natalia Przeździk (3 mecze), Joanna Kobylińska (2 mecze), Joanna Samsonowicz (2 mecze), Kornelia Korporowicz (1 mecz).

WYNIKI

FOTOGALERIA

 

źródło: własne / Na zapaśniczej macie; foto: Mariusz Tyrcha

KONTRAHENCI

Patronat medialny