Niedzielna nuda w Krakowie. Bezbarwny remis Pogoni z Garbarnią

Autor:
Dodano: 2020/11/22 13:54    views 1043

W meczu 14 kolejki II ligi Pogoń Siedlce po bezbarwnym spotkaniu bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z Garbarnią Kraków.

Pogoń do Krakowa pojechała po domowej porażce ze Skrą Częstochowa. Siedlczanie chcieli jak najszybciej wrócić na zwycięską ścieżkę.

W pierwszej połowie niewiele działo się na murawie. Obie drużyny długo nie stworzyły żadnej okazji. Jeden niegroźny strzał z dystansu zdołał oddać Oskar Repka. W 35 minucie niezłą okazję miała Garbarnia, ale po dośrodkowaniu z rzutu wolnego spudłował Jakub Bąk. Najlepszą sytuację chwilę przed przerwą wypracowali siedlczanie, jednak nie wykorzystał jej Krzysztof Kołodziej. Po 45 minutach był więc bezbramkowy remis.

W pierwszym kwadransie po przerwie obie ekipy próbowały nieco zaktywizować swoje działania w ofensywie, ale indywidualny rajd Franciszka Wróblewskiego, czy też strzał Jakuba Kowalskiego nie przyniosły pożądanego efekty. W 74 minucie dobrze zza pola karnego uderzył Marcin Kozłowski II, a po tej próbie skutecznie interweniował Dorian Frątczak. 6 minut później na prowadzenie mogli wyjść gospodarze, jednak strzał Bruno Wacławka trafił w słupek. Chwilę później 100% okazji dla Garbarni nie zdołał wykorzystać Błażej Radwanek. Ostatecznie nudne spotkanie w Krakowie zakończyło się bezbramkowy remisem.

PLANY POGONI

W następnej kolejce Pogoń w sobotę 28 listopada o godzinie 13:00 na własnym stadionie zagra z rezerwami Śląska Wrocław.

22.11.20, 12:00 – Kraków

II liga: Garbarnia Kraków – Pogoń Siedlce 0:0

Garbarnia: 1. Dorian Frątczak – 87. Jakub Kowalski, 8. Marek Masiuda, 31. Donatas Nakrošius, 2. Rafał Górecki – 27. Daniel Morys (67, 9. Błażej Radwanek), 6. Kacper Laskoś, 23. Dawid Malik (78, 32. Bruno Wacławek), 10. Kamil Kuczak, 15. Grzegorz Marszalik – 11. Jakub Bąk

Pogoń: 33. Mikołaj Smyłek – 16. Wiktor Preuss (86, 6. Mateusz Piotrowski), 18. Ivan Očenáš, 31. Bartosz Brodziński, 28. Marcin Kozłowski I – 11. Ishmael Baidoo (78, 2. Krystian Miś), 55. Oskar Repka, 7. Piotr Marciniec (85, 5. Sebastian Krawczyk), 93. Krzysztof Kołodziej (66, 10. Marcin Kozłowski II), 23. Franciszek Wróblewski – 19. Miłosz Przybecki (78, 9. Kamil Walków)

Żółte kartki: Kacper Laskoś 39 – Bartosz Brodziński 41, Marcin Kozłowski I 59, Ismael Baidoo 61, Przemysław Sałański 61 (na ławce)

Sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska)